• ~ajron1960
  (2014-01-16 10:26)
  Oczywista oczywistość, Kowalczyk uprawia sport niszowy, którym tak naprawdę mało kto sie interesuje. Lewandowski jest jednym z kilkudziesięciu uznanych piłkarzy, lekko przereklamowanym i bez osiągnięć poza Dortmundem. Jest jeszcze Kubica, któremu pomaga powrót do sportu, ale nie do F1 po ciężkim wypadku i meteor Janowicz, który musi potwierdzać swoją pozycję. A póżniej długo długo nic.
 • ~De Gust
  (2014-01-16 11:16)
  ADMINISTRATOR albo AUTOR! Jest "zagranica" i można być "za granicą". Jakby co, to polecam się, bo na ortografii trochę się znam - w przeciwieństwie do...
 • ~nowytor5
  (2014-01-16 12:11)
  ta informacja się nie przebije, bo przecież ziomale Michnika uważają ją za "katolicką sukę"
 • ~kimi1234
  (2014-01-16 17:33)
  Warto zeby autor napisal troche wiecej na jaka byla metodologia badania. Po sprawdzeniu na stronie firmy(polkiej mimo angielskiej nazwy) mozna sie przekonac ze jest to % odpowiedzi respondentow w POLSCE zainteresowanych sportem ktorzy mieli wybrac 3 nazwiska w opdpowiedzi na pytanie "Kto najlepiej reklamuje Polske za granica. W zwiazku z tym tytul powinien brzmiec: "Kto wg Polakow zainteresownych sportem najlepiej reklamuje Polske za granica"A tak dla scislosci co to znaczy "reklamuje Polske za granica"? W wielu sportach indywidualnych w ktorych radko odbywja sie zawody druzynowe z representacja kraju(tennis) lub w ogole takich nie ma (sporty motorowe), wielu zagranicznych kibicow nie kojarzy zawodnika z krajem pochodzenia i trudno to mowic o reklamie kraju.
  Prost search internetu na nazwisko radwanskiej pokazuje ze tylko w niewielkim % informacjii wystepuje Poland, Polish w informacjach o jej meczach. Akurat Janowics jest w tym lepszy bo pojawia sie przydomek "Polish Hammer" przy jego nazwisku. Kowalczyk ma tu przewage bo w narciarstwie zawsze prowadzi sie klasyfikacje narodowa i zawsze komentowana jest rywalizacja z norwezkami wiec to ze Kowalczyk jest z Polski pojawia sie prawie zawsze w informacjach, ale tych informacjii o narciarstwei jest oczywiscie znacznie mneij niz o tenisie.
 • ~tak dalej
  (2014-01-19 18:35)
  Zgadzam się, Ona pokazała wiele piekna nie tylko na korcie. I wszystko to nasze polskie
 • ~Rf.
  (2014-01-23 02:53)
  A gnieszka Radwanska POLAND w kazdym kraju znana .Era internetu Pomatoly nie wciskac ciemnoty.Jak nie przeczytasz g...na wyborczego to widac ,ze juz nic nie kapujesz.
 • ~Olo
  (2014-02-12 09:33)
  STOCH - nr 1
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.