• ~Trufla
  (2015-01-18 12:31)
  Re Zbyszek D.Chłopie piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia .Mylisz pipczenie z pieprzeniem. Co ma piernik do wiatraka ten twój niby patriotyzm vide bandytyzm z prawdziwym obliczem Polaka Europejczyka chcacego budowac Polskę a nie ją niszczyć.Mówisz pajacu o zsrr to powiedz mi kiedykolwiek PRL było republiką radziecką .idioto kochany.Czy teraz jesteśmy stanem USa tak jesteśmy gdyż nie mozemy zrobic niczego bez zgody USA i UE. Po co pleciesz o jakims komuchu .Twojim przyjacielem był zapewne nazistowskie niemcy które z 3 milionów Polaków zamordowały nie mniej niz 2,6 miliona (360 tys ukraińcy i około 50 do 100 tys Polacy przez Sowietów).Niemcy dla których polak to był ktoś miedzy psem a bydłem .Polak który nie mógł sie napć w knajpie gdzie siedzieli Niemcy Polak który był mordowany w obozach koncentracyjnych a na wielu naszych rodakw robiono eksperymenty medyczne tak jak na zwirzętach.ZSRR to nie moja bajka ale ty plugawa świnio nie porównuj sowietów do NazistóNiemców dla których byliśmy parchami nie ludźmi. Idź bydlaku do muzeum powstania warszawskiego a zobaczysz że tylu ilu zgineło Polaków na syberii za Stalina w tydzień było mordowanych przez ponoc kulturalny naród Niemiecki o Ukraińcach nie wspomne. O niszczeniu naszej kultury takze nie wspomnę kultury dla ktakich Niemców nie mającej żadnej wartości. Spalono wszytsko od budynków po akta dawne doszczętnie.To ten PRLbez niczyjej pomocy odbudował i z industrializował Polskę .Tak to był PRL goowno mnie to obchodzi to była Polska w każdym z państw mająca swoja ambasade. Polska ktora z kazdym państwem utzrymywała kontakty dyplomatyczne więc porownując ja do takiej republiki sowieckiej jak Ukraina jest i świadczy o totalnej ignorancji.Zapewne jesteś jakims po komuszym wyskrobkiem któreggo dziadunio buł komuchem i teraz chcesz byc świetszy od Papieża. Idź precz ty upowskie nasienie.
 • ~xxmen
  (2015-01-19 06:41)
  Dony sobie z bandziorami nie poradził i Kopaczową też tu blado widzę !
 • ~skm
  (2015-01-18 09:50)
  TO DZIKIE DZIADOSTWO NADAJE SIĘ TYLKO DO UTYLIZACJI RAZEM Z ICH MENTORAMI !
 • ~Bożydar
  (2015-01-18 10:55)
  pamiętacie akcje z pobitymi MARYNARZAMI, tam policja monitorowała do końca, czy myślicie że teraz było inaczej, tylko chłopcy spod znaku "HANTLA" nie uderzyli w planowanym przez taktyków policyjnych miejscu. Ale co tam podatnicy są w gotowości, zapłacą za straty, a policja na drogi mandaty, mandaty, mandaty
 • ~Pak
  (2015-01-18 11:54)
  Zdenerwowali sie chlopy bo moze chcieli na Jasna Gore na nauke i po wskazowki jechac a tu jakies ludziska bez poszanowania dla pielgrzymujacych caly sklad pociagu zajeli.Jak mozna bliznim ,potrzebujacm slowa NAUKI i POPARCIA takie utrudnienia robic.
 • ~Obserwator
  (2015-01-18 11:26)
  Coś tu nie pasuje... Najpierw brednie o zamaskowanych ludziach w kominiarkach, potem o kibolach z szalikami. Wygląda na to że grupa agresywnych 20-latków ma lepszy wywiad niż najlepsze kraje i wie kto jakimi pociągami gdzie jeździ (nikt tym pociągiem nie jechał na żaden mecz). CHYBA KOPACZKA I TEN POŻAL SIĘ "RZĄD" POTRZEBUJE KOLEJNYCH MEDIALNYCH SENSACJI.
 • ~igor
  (2015-01-18 12:12)
  Siły pomocne Kopaczce podszywają się pod kiboli.
  Już to było za Tuska.
 • ~StAAbrA
  (2015-01-18 12:21)
  Mamamadzi wiecznie żywa .
  Tym razem w postaci kiboli z Tczewa , którzy zaatakowali pociąg w Gdańsku , by nikomu z nich nie przyszło do łba wracać do domu koleją .
 • ~ZbyszekD
  (2015-01-18 12:03)
  dziadek2015-01-18 11:18 ty dziadek pewnie jesteś stary komuch, więc dla ciebie ,,polskość to nie normalność'', więc każdy patriota to wróg. Dla was najważniejsza była dozgonna przyjaźń ze związkiem radzieckim, a Polska była tylko jedną z republik - niezbyt ważną.
  Bandytów trzeba oczywiście ścigać - korzystam czasem z SKM-ek, więc strach się bać!!!
 • ~Kduei
  (2015-01-18 12:46)
  I jak zwykle to państwo, pokryje straty z pieniędzy uczciwych ludzi.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.