• ~MOZ
    (2016-02-01 09:33)
    To ile jeszcze w tej gazecie będzie artykułów o wygwizdaniu premier Szydło przez niewychowanych sąsiadów zza Odry sprzymierzeńców Michnika i PO.
  • ~Logik
    (2016-02-01 09:33)
    Głupie polskie bydło ,uwielbia byc okradane,oszukiwane i kolonizowane.Gdy tylko inteligentni Polacy wybiorą pro polski narodowy rzad,to bydło dostaje amoku.Gdyby nie ci madrzy Polacy to Polski by od wieków nie było.
  • ~Rob
    (2016-02-01 11:11)
    Nie rozumiem, w czym problem. Przecież prezydent, premier i cały PIS lubią się powoływać na naród; naród chce tego, naród chce tamtego. Tym razem naród postanowił zademonstrować, co myśli o polityce rządu i pani premier. A że przy okazji okazało się, że nie cały naród popiera PIS, ani nawet połowa, a może raptem ok. 30 proc., to już inna bajka :-)
  • ~oBSERWATOR
    (2016-02-01 09:31)
    MAFIA - PO I MAFIA - NOWOCZESNEGO PAJACA KOMPROMITUJE SIĘ NAWET NA WYDARZENIACH SPORTOWYCH , WSTYD I HAŃBA ..................................
  • ~Prawda
    (2016-02-01 09:29)
    To nie Beata Szydło byla wygwizdana tylko ręczne niemiaszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ANN
    (2016-02-01 10:37)
    To nie jest ładne ,ale może teraz ktoś z tych co tak ubolewają, pomyśli jak się czuł prof. Bartoszewski gdy w rożnych miejscach stolicy był wygwizdywany. Trzeba było z tym zachowaniem walczyć wcześniej ,niezależne kogo to dotyczy.
  • ~BP
    (2016-02-01 10:02)
    To Niemców wygwizdano a nie naszą Panią Premier!
  • ~dlatego głosuję za PIS
    (2016-02-01 11:09)
    Tylko,że p.Szydło wszędzie walczy o polską racje stanu.Zawsze i wszędzie będzie pilnować dobra Polski i Polaków.A Bartoszewski gdzie nie pojechał ,czy to do Izraela czy Berlina to nas oczerniał.Tak jak ostatnio POwcy i nowoczesni petrowcy w Strasburgu i Brukseli
  • ~wanda
    (2016-02-01 11:15)
    MANIPULACJA! To nie Pani Premier była wygwizdana tylko Niemcy!
  • ~Karolina
    (2016-02-01 09:56)
    Debile i pozyteczni idioci, zenada.