Jego Southampton wygrało 3:2 ze Stoke City. Dzięki temu "Święci" zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie. W meczu ze Stoke 5 minut zagrał Marek Saganowski. Bramkarz Bartosz Białkowski obejrzał to spotkanie z ławki rezerwowych.

W bramce Celtiku Glasgow zagrał za to Artur Boruc. Polak nie dał się pokonać piłkarzom Edynburg Hearts, za to jego koledzy strzelili aż 5 goli. Na boisku pojawił się również Maciej Żurawski, ale zagrał tylko ostatnie kilka minut i nie udało mu się strzelić gola.

Co innego Artur Wichniarek. Napastnik Arminii Bielefeld wciąż gra jak z nut. Zdobył już trzecią bramkę w tym sezonie i jest liderem klasyfikacji strzelców jest na pierwszym miejscu razem z Luką Tonim z Bayernu Monachium i Tommym Bechmannem z Vfl Bochum.

Drugiego gola w tym sezonie dla Anderlechtu Bruksela strzelił Marcin Wasilewski. Jego drużyna wygrała derbowe spotkanie z FC Brussels 3:0, a "Wasyl" zdobył bramkę przy stanie 1:0.