Arsenal Londyn, z Wojciechem Szczęsnym w składzie, przegrał na Wembley z Birmingham City 1:2 w finale Pucharu Ligi Angielskiej (Curling Cup). O porażce zdecydował błąd polskiego bramkarza i Francuza Laurenta Koscielnego w końcówce spotkania. Na prowadzenie gości wyprowadził Serb Nikola Zigic, który w 28. minucie strzałem głową pokonał bramkarza reprezentacji Polski. Sześć minut przed przerwą wyrównał Holender Robin van Persie, ale o wyniku spotkania zdecydowała sytuacja z końcówki.

Zarówno Szczęsny, jak i Koscielny ruszyli do niezbyt groźnego dośrodkowania, w efekcie czego bramkarz wypuścił piłkę z rąk. Ich nieporozumienie bezlitośnie wykorzystał Nigeryjczyk Obafemi Martins, który kilka minut wcześniej pojawił się na boisku. Tym samym Birmingham City po 48 latach zdobyło po raz drugi w historii Puchar Ligi, czym zapewniło sobie udział w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Natomiast Arsenal nie wykorzystał szansy na wywalczenie tego trofeum po raz trzeci (poprzednio w 1987 i 1993 roku).