Litwa - Polska 2:0
Bramki: Mikoliunas 19, Cesnauskis 29
Litwa: Karcemarskas (46' Setkus) - Stankevicius, Skerla (46' Zvirgzdauskas), Zaliukas, Kijanskas - Ivaskevicius, Panka (87' Razanauskas), Mikoliunas (46' D.Cesnauskis), E.Cesnauskis (82' Borovskij) - Danilevicius (71' Galkevicius), Labukas
Polska: Małkowski - Piszczek, Głowacki, Glik, Sadlok - Mierzejewski (46. Grosicki), Murawski (46. Peszko), Dudka (85. Jodłowiec), Błaszczykowski (85. Pawłowski), Obraniak (69. Roger) - Lewandowski (73. Kucharczyk)

90+3. min. - Koniec meczu. Przegrywamy 0:2.

89.min. - Rzut rożny dla Polaków, ale nic z niego nie wynika.

87. min. - Sadlok nie dochodzi do piłki i kolejna strata.

85. min. - Dwie zmiany w polskim zespole. Dudkę zmienia Jodłowiec, a Błaszczykowskiego Pawłowski.

83. min. - Błaszczykowski lobem próbował zaskoczyć Setkusa. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

80. min. - Dośrodkowanie z lewej strony boiska pewnie łapie nasz bramkarz.

78. min. - Peszko brutalnie faulowany tuż przed polem karnym. Uderzenie z rzutu wolnego Rogera odbija przed siebie golkiper gospodarzy. Dobitka ląduje na słupku.

75. min. - Rzut rożny dla Polski. Po dośrodkowaniu Rogera w polu karnym rywali zrobiło się zamieszanie, ale piłka nie wpadła do bramki.

73. min. - Boisko opuszcza Lewandowski. W jego miejsce wchodzi Kucharczyk.

69. min. - Roger zmienia Obraniaka.

68. min. - Labukas ograł w polu karnym Piszczka, ale źle podał i piłkę przejął Glik.

65. min. - Polscy kibole znów dają znać o sobie. Na boisko lecą petardy. Interweniuje policja.

63. min. - Teraz szczęście było po stronie Litwinów. Uderzenie Grosickiego przełamało ręce Setkusa. Piłka toczyła się do bramki, ale w ostatniej chwili wybił ją jeden z obrońców.

60. min. - Wielkie szczęście "biało-cerwonych". Panka trafił w słupek.

59. min. - Ładna akcja Polaków, po której Lewandowski strzela tuż obok słupka.

57. min. - Lewandowski przed polem karnym walczy z obrońcami rywali, którzy wybijają ją spod nóg Polaka.

55. min. - Stankevicius skutecznie blokuje Grosickiego. Piłka wylatuje na aut.

52. min. - Aut dla Polski. Sadlok zamiast rzucić piłkę do któregoś z kolegów oddał ją przeciwnikowi.

49. min. - Dudka faulowany na środku boiska.

48. min. - Grosicki próbował dograć piłkę do Peszki. Polaka uprzedził golkiper rywali.

47. min. - Glik faulowany przez Labukasa. Litwin ukarany żółtą kartką.

46. min. - Drugą część meczu rozpoczęli Litwini. W składzie Polaków dwie zmiany. Na boisku pojawili się Peszko i Grosicki, którzy zmienili Murawskiego i Mierzejewskiego.

45+1 min. - Koniec pierwszej połowy.

44. min. - Obraniak po chwili miał okazję do strzelenia gola. Przypadkowo znalazł się sam przed Karcemarskisem, ale uderzył w niego.

42. min. - Obraniak dośrodkowuje po raz kolejny w ręce bramkarza.

40. min. - Lewandowski z siedmiu metrów strzela ponad poprzeczką.

39. min. - Murawski próbuje rozgrywać, ale wychodzi mu to fatalnie.

37. min. - Błaszczykowski traci piłkę w ze Skerlą.

33. min. - Murawski za mocno podaje do Sadloka i grę od własnej bramki zacznie Karcemarskas.

29. min. - 2:0 dla Litwy. Głowacki nie wyszedł do Cesnauskisa i ten strzałem z 20 metrów pokonał Małkowskiego.

28. min. - Najlepsza okazja do wyrównania. Lewandowski ograł rywali. Wyłożył piąty metr piłkę Błaszczykowskiemu, ale ten w ostatniej chwili został uprzedzony przez litewskiego obrońcę.

26. min.- Murawski dobrze podaje do Mierzejewskiego. Piłkarz Polonii Warszawa dośrodkowuje, ale szybsi od Obraniaka są obrońcy gospodarzy.

25. min. - Akcja Polaków przerwana faulem w środowej części boiska.

24. min. - Rzut rożny dla Litwy. Piłkę łapie Małkowski.

23. min. - Lewandowski strzela z dystansu obok słupka.

22. min. - Gik wygrywa pojedynek z Cesnauskisem.

19. min. - Gol dla Litwy. Szybką kontrę skutecznie zakończył Mikoliunas.

17. min. - Bardzo dobra akcja Lewandowskiego. Napastnik Borussii Dortmund zabrał się z piłką i uderzył tuż sprzed pola karnego. Golkiper gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

15. min. - Na spalonym Danilevicius.

14. min. - Piszczek wyprzedza rywala. Przejmuje futbolówkę tylko na chwilę. Od razu ją traci.

12. min. - Rzut rożny dla Polski. Źle wykonany i tracimy piłkę

11. min. - Mierzejewski podaje prostopadle do Lewandowskiego, ale piłka odbija się od nierówności i Polak ją gubi.

10. min. - Panka przerzuca piłkę na lewą stronę, ale wychodzi ona poza boisko.

8. min. - Atak pozycyjny naszych orłów kończy się stratą Sadloka.

7. min. - Rzut wolny dla Polski. Obraniak fatalnie dośrodkowuje i Litwini wybijają piłkę.

5. min. - Karcemarskas wyprzedza Błaszczykowskiego i łapie piłkę.

4. min. - Głowacki przerywa kontrę gospodarzy.

2. min. - Pierwsza akcja "biało-czerwonych". Sadlok z lewego skrzydła podaje wprost w ręce bramkarza.

1. min. - Rozpoczęli Polacy. boisko w Kownie wygląda fatalnie. To nie murawa, piaskownica.