Grecja - Polska 0:0
Grecja: Chalkias - Vyntra, Papadopoulos, Moras, Lagos - Karagounis (73. Katsouranis), Kafes, Kone (67. Liberopoulos), Fetfatzidis - Mitroglou (58. Ninis), Samaras (78. Torosidis).
Polska: Sandomierski - Piszczek, Żewłakow (62. Jodłowiec), Głowacki, Sadlok - Peszko (77. Grosicki), Błaszczykowski, Obraniak (83. Roger), Dudka, Mierzejewski (46.Murawski) - Lewandowski (83. Kucharczyk).

Koniec meczu: Remisujemy z Grekami 0:0.

90+3. min. - Po rzucie rożnym Ninis marnuje doskonałą okazję.

90. min. - Bardzo dobry strzał z dystansu Grosickiego z największym trudem broni grecki bramkarz.

89. min. - Roger dobrze podał do Grosickiego. Jednak nasz napastnik nie potrafił przyjąć piłki.

87. min. - Kucharczyk przedarł się lewą stroną. Podał w pole karne, ale Grosickiego ubiegł bramkarz.

84. min. - Dudka z Liberopoulosem mają coś sobie do wyjaśnienia. W porę rozdziela ich sędzia.

83. min. - Na boisko wchodzą Roger i Kucharczyk, a schodzą Obraniak i Lewandowski.

81. min. - Torosidis zablokowany w polu karnym przez Jodłowca.

78. min. - Samarasa zmienia Torosidis.

77. min. - Grosicki zmienia Peszkę.

75. min. - Sadlok zdecydował się na strzał. Ale szkoda, że to zrobił, bo efekt był kiepski.

73. min. - Boisko opuszcza Karagounis. Wchodzi Katsouranis.

72. min. - Głowacki przecina prostopadłe podanie Karagouisa.

68. min. - Peszko schodzi z piłką ze skrzydła do środka i strzela obok słupka.

67. min. - Zmiana w greckim zespole. Kone opuszcza murawę. Do gry wchodzi Liberopoulos.

64. min. - Obraniak decyduje się na uderzenie z dystansu trafia w nogi rywali.

62. min. - Zmiana w polskim zespole. Schodzi Żewłakow. To był jego ostatni mecz w kadrze. Piłkarz kończy tym meczem reprezentacyjną karierę. W jego miejsce wszedł Jodłowiec.

60. min. - Piszczek po starciu z rywalem pada na murawę i zwija się z bólu. Po chwili wstaje i jest gotów do gry.

58. min. - Mitroglu opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Ninis.

57. min. - Błaszczykowski potyka się o własne nogi i tracimy piłkę.

56. min. - Vyntra fauluje Peszkę. Rzut wolny fatalnie wykonany przez Obraniaka. Piłka wychodzi za boisko.

54. min. - Kone uderza nad poprzeczką bramki Sandomierskiego.

52. min. - Sadlok ośmieszony przez rywala. Jego błąd naprawia Żewłakow.

51. min. - Rajd prawą stroną Piszczka kończy się dośrodkowaniem na głowę jednego z obrońców rywali.

49. min. - Greccy obrońcy łatwo poradzili sobie z Peszko.

47. min. - Lewandowski zmarnował doskonałą okazję. W sytuacji sam na sam gubił się i zamiast oddać strzał stracił piłkę.

46. min. - Drugą część meczu zaczęli Grecy. W składzie Polaków jedna zmiana. Murawski zmienił Mierzejewskiego.

45+1. min. - Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0.

43. min. - Znów gorąco pod bramką Polaków. Kafes strzela obok bramki.

42. min. - Błąd naszych obrońców i Mitroglu stanął oko w oko z Sandomierskim. Grek na szczęście trafia w nogę naszego bramkarza.

40. min. - Głowacki dalekim wykopem przerywa groźną akcję Greków.

39. min. - Mitroglu na spalonym.

37. min. - Piszczek źle podaje do Lewandowskiego i strata.

35. min. - Błaszczykowski traci piłkę w polu karnym rywali.

32. min. - Ładna akcja Polaków. Peszko minimalnie się pomylił.

30. min. - Okazja dla Greków. Kone strzela nad bramką Sandomierskiego.

27. min. - Po chwili Obraniak marnuje okazję. Z 11. metrów strzela nad poprzeczką.

26. min. - Dudka faulowany. Rzut wolny dla Polski. Do bramki Greków 30 metrów. Obraniak mocno uderza i golkiper rywali odbija piłkę do której pierwsi dopadają obrońcy gospodarzy.

24. min. - Piszczek blokuje strzał Samarasa.

22. min. - Ładna akcja Polaków i pierwszy strzał na bramkę rywali. Piłka po uderzeniu "Lewego" przelatuje tuż obok słupka.

21. min. - Lewandowski traci piłę przed polem karnym gospodarzy.

19. min. - Peszko faulowany w środkowej części boiska. W ten sposób Grecy przerwali nasz szybki atak.

18. min. - Samaras na spalonym.

17. min. - Żółta kartka dla Mierzejewskiego.

16. min. - Rzut rożny dla podopiecznych Smudy. Fatalnie wykonany przez Mierzejewskiego. Od bramki rozpoczną rywale.

15. min. - Kontra Polaków kończy się złym podaniem Błaszczykowskiego do Lewandowskiego

13. min. - Głowacki wbija piłkę w pole karne Greków, ale pada ona łupem golkipera gospodarzy.

12. min. - Samaras pomaga sobie ręką w opanowaniu piłki. Dostrzega to arbiter. Rzut wolny dla biało-czerwonych.

11. min. - Pierwszy strzał na bramkę Polaków i Sandomierski broni z największym trudem strzał Mitroglu.

9. min. - Mitroglu na spalonym.

8. min. - Peszko znów fauluje. Pomocnik reprezentacji Polski pracuje na drugą żółtą kartkę.

6. min. - Obraniak przedarł się lewym skrzydłem. Pod w pole karne, a tam nie było żadnego z jego kolegów.

4. min. - Kontrę Greków przerywa Dudka.

3. min. - Żółta kartka dla Peszki za faul.

2. min. - Po chwili w ten sam sposób zagrywa Głowacki akcja kończy się tak jak poprzednio.

1. min. - Żewłakow posyła długą piłkę do Lewandowskiego pierwsza strata.

Początek meczu: Rozpoczęli Polacy.