Sąd nie miał litości dla przywódcy kibiców Legii. "Staruch" usłyszał wyrok

| Aktualizacja:

Zakaz stadionowy orzeczony wobec Piotra S., "Starucha", nieformalnego przywódcy kibiców Legii Warszawa, skazanego za hasła obraźliwe dla właścicieli klubu, jest już prawomocny. Warszawski sąd oddalił w środę apelację obwinionego w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~lodziarze legii
    (2011-06-09 09:21)
    kibole legii serdecznie zapraszają w swoje szeregii "bydłoszewskiego", "a fe ..", "mirosława 157", "sądy ręcznie sterowane".
    jutro pierwsza wspólna ustawka !
  • ~kochający Hofmana
    (2011-06-09 07:18)
    Głosujcie na PIS--- niesprawiedliwe wyroki sądowe pójdą w niepamięć . Tylko PIS pozwoli WSZYSTKIM oglądać mecze
  • ~Sady recznie sterowane
    (2011-06-08 23:50)
    Prywatna vendetta zaplutego kacyka o ksywce 'Baranek' czy jakos tak z jeszcze chwilowo legalnej szajki 'Przekrecone Osly'.
  • ~mar
    (2011-06-08 23:09)
    #

    ~lunk2011-06-08 18:26

    Trzym się "Staruch". To Szechter niech się boi.
    I chyba właśnie w tym rzecz.
  • ~jasko
    (2011-06-08 22:55)
    tego starucha to nawet druga starucha z nim nie porucha,
    on do poprawczaka i na tapczan ,
    z niego taki kibic jak z kaczora polityk.
  • ~krzyhoo1
    (2011-06-08 22:35)
    To teraz za pobicie sądy będą karały zakazem oglądania telewizji?
  • ~bydłoszewski
    (2011-06-08 22:27)
    ryzy organie, twój nierząd wkrótce ustanie!
    ryży organie!
  • ~Chuligan Warszawski
    (2011-06-08 22:21)
    Staruch już od kilku lat miał problemy ze swoim zachowaniem na stadionach! Piana taniej "sławy" przyćmiewa mu samą ideę bycia kibicem piłkarskim!
    Ktoś, kto na stadionie bije w twarz piłkarza - jest zwykłym bandziorem i jego miejsce jest w areszcie, a nie na stadionie!
    Od 2009 toczą sie przeciwko niemu liczne postępowania prokuratorskie i klubowe, a on jest tak głupi, ze - zamiast się uspokoić i na miarę swych możliwości emocjonalnych czerpać przyjemność z normalnego uczestniczenia w meczach jako entuzjasta piłki nożnej - robi wszystko, żeby zaszkodzić sobie i innym i przysporzyć nam wszystkim normalnym kibicom złej sławy i utrudnić życie!
    Jest to po prostu wredny niezrównoważony dureń i ograniczony umysłowo egoista, który się totalnie zapętlił, i jako takiego należy go raz na zawsze wyeliminować ze świata polskich kibiców!!!
  • ~a fe
    (2011-06-08 21:27)
    Śmiechu warte . Rowerzysta albo Staruch . Z czyjego to POlecenia ?
  • ~Miroslaw 157
    (2011-06-08 21:12)
    Szkoda ze sady nie sa tak pryncypialne ,gdy chodzi o weryfikacje zwolnien prawdziwych bandytow .Jaruzelski i kiszczak umra smiercia naruralna przynoszac na rozprawy kolejne zwolnienia.
  • ~Chuligan Warszawski
    (2011-06-08 21:01)
    Staruch już od kilku lat miał problemy ze swoim zachowaniem na stadionach! Piana taniej "sławy" przyćmiewa mu samą ideę bycia kibicem piłkarskim!
    Ktoś, kto na stadionie bije w twarz piłkarza - jest zwykłym bandziorem i jego miejsce jest w areszcie, a nie na stadionie!
    Od 2009 toczą sie przeciwko niemu liczne postępowania prokuratorskie i klubowe, a on jest tak głupi, ze - zamiast się uspokoić i na miarę swych możliwości emocjonalnych czerpać przyjemność z normalnego uczestniczenia w meczach jako entuzjasta piłki nożnej - robi wszystko, żeby zaszkodzić sobie i innym i przysporzyć nam wszystkim normalnym kibicom złej sławy i utrudnić życie!
    Jest to po prostu wredny niezrównoważony dureń i ograniczony umysłowo egoista, który się totalnie zapętlił, i jako takiego należy go raz na zawsze wyeliminować ze świata polskich kibiców!!!
  • ~Co to są jakieś jaja??? To ma być wyrok??
    (2011-06-08 20:55)
    Zakaz wchodzenia na stadion? Ten sąd to sobie chyba w kulki leci? Ten bandzior, pisowski ulubieniec nie chodzi na stadion by oglądać mecze, mecze to on ma gdzieś. napaść na kogoś, zbluzgać, pobić, to dla niego rozrywka. To jest "patriota" z gadzinówki nie polskiej, ulubieniec tej gazetki , drań plujący na ludzi. To ma być dla niego kara. Co najmniej dwa lata pierdla może by szacunku dla społeczeństwa chuligana nauczyła. A oni się bawią w pieszczoty z bandytą. Tak to nigdy meczu na stadionie obejrzeć nie będzie można, wstyd dla sądu
  • ~doświadczony
    (2011-06-08 20:45)
    Od wyroku Sądu Okręgowego można się odwołać do Sądu Apelacyjnego.
  • ~PUTTO
    (2011-06-08 20:32)
    TERAZ STARUCH BĘDZIE ZAPIEWAŁ W DOMU JAK MU STARUCHA POZWOLI
  • ~greg z krakowa
    (2011-06-08 19:37)
    no i co staruch...taki byłes kozak a teraz sobie oglądniesz mecz ale w tv hahahaha
    hahahahahaha
    jestes zwykły leszcz a nie kibic... do tego bandyta
  • ~pkp
    (2011-06-08 19:20)
    a za na to slawny polonista prof Buralczyk?
  • ~Rock w pierdlu staruchowi się
    (2011-06-08 19:18)
    przyda ! Będdzie chodzić jak zegarek ... Hehehe !!!
  • ~r46
    (2011-06-08 18:41)
    Dlaczego sprawa Grasia nie odbyła się tak szybko.
  • ~lunk
    (2011-06-08 18:26)
    Trzym się "Staruch". To Szechter niech się boi.
  • ~Polityczny wyrok na "Starucha"
    (2011-06-08 18:07)
    Staruch obraził relikwie narodowe w postaci SBckiego Rodu Wejchertów. Śp. Lech kaczyński nie był tak chroniony, jak SBecy-właściciele III RP

Może zainteresować Cię też: