Sąd nie miał litości dla przywódcy kibiców Legii. "Staruch" usłyszał wyrok

| Aktualizacja:

Zakaz stadionowy orzeczony wobec Piotra S., "Starucha", nieformalnego przywódcy kibiców Legii Warszawa, skazanego za hasła obraźliwe dla właścicieli klubu, jest już prawomocny. Warszawski sąd oddalił w środę apelację obwinionego w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~Sulim
    (2011-06-08 11:11)
    Cytuję "Zakaz stadionowy orzeczony wobec Piotra S., "Starucha", nieformalnego przywódcy kibiców Legii Warszawa, skazanego za hasła obraźliwe dla właścicieli klubu, jest już prawomocny. "
    To z tego wynika, że nie będzie wpuszczany na stadiony??
    Przecież takiemu bandycie nie chodzi o to by oglądać mecze, ale żeby kogoś pobić, opluć, naubliżać. I teraz będzie to robił przed stadionem!! To ma być kara??
    Ja od kilkunastu lat nie chodzę na mecze bo się boję takich bandytów; i to przed stadionem jak i na stadionie; przed meczem i po meczu!!
  • ~abakus
    (2011-06-08 11:32)
    I znów pewnie mi o zakazu wejdzie bo POmoga POsłowie Halicki Kidawa jak rok temu .
  • ~FRANZ THUSKE
    (2011-06-08 11:42)
    SKANDAL ZA OBRAZE SZECHTERA I THUSKA POWINNI MIN. OBCINAĆ JĘZYK.
  • ~cynizmus
    (2011-06-08 11:47)
    BRAWO SĘDZIA. WRESZCIE KTOŚ WZIĄŁ ZA TWARZ TYCH BANDYTÓW. KRÓTKO I NA TEMAT PANIE SĘDZIO
  • ~lunk
    (2011-06-08 11:49)
    Trzym się "Staruch". To Szechter niech się boi.
  • ~amt
    (2011-06-08 11:52)
    sulim ssij pałe
  • ~kibol
    (2011-06-08 11:53)
    W POrównaniu do Polski Białoruś to oaza demokracji i wolności słowa
  • ~vyg
    (2011-06-08 11:55)
    W tej notce nie napisano kto wlasciwie oskarzyl tego kibica, klub, rodzina Wejcherta, policja ? Widac tez, ze sedzia powinnosc swej sluzby zrozumial bo przeciez "bez zdecydowanej reakcji będziemy mieli problemy na Euro 2012". Skad on to wie ? Zastanawiam sie jaki rejwach by powstal w mediach gdyby takie pokazowe procesy byly za czasow PiS-u.
  • ~RIMET
    (2011-06-08 12:01)
    STARUCH SKAZANY ZA UBLIZANIE WLASCILOM STADIONU, BO KRZYCZAL PO SMIERCI, KTOREGOS Z NICH, JESZCZE JEDEN... A CO Z TYMI, KTORZY PO SMIERCI PREZYDENTA KACZYNSKIEGO POD WAWELEM WOLALI JESZCZE JEDEN I INSPIROWANI BYLI PRZEZ GW...ACHA ROZUMIEM...TO BYLO O KACZORACH...TYCH WYJETYCH SPO PRAWA...OTO POLSKA DEMOKRACJA...UCZCIWYCH LUDZI MOZNA OPLUWAC, A ESBECKIE SZUMOWINY SA NIETYKALNE...
  • ~Gusiek460
    (2011-06-08 12:03)
    To nie były słowa wulgarne, był to najprawdziwszy krzyk Narodu wobec ciemięzcom, którym wydaje się, że są ponad prawem i mogą wszystko. I tu się mylą, i to bardzo. Jestem z tobą PIOTREK !!!
  • ~hyzy ruj
    (2011-06-08 12:03)
    Za prawdę trzeba już odsiadywać wyroki?
    To gorzej jak za stalina
  • ~marek11111
    (2011-06-08 12:04)
    A ja na legię juz wiecej nie pójdę. Tylko bojkot stadionowy może nas uratować
  • ~kibic
    (2011-06-08 12:05)
    Do kibola ! #
    Jak na Bialorusi tak dobrze to *********** z Polski i urzadzaj burdy !
  • ~zulu
    (2011-06-08 12:08)
    Sędzie ma obowiązek sądzić sprawiedliwe a jego słowa uzasadniające wyrok raczej go kompromitują niż tłumaczą.
  • ~fuga
    (2011-06-08 12:09)
    no cóż nadal mamy nagrzanych sędziów.Nic sie nie zmieniło
  • ~st.Ryjek fu.Jarek
    (2011-06-08 12:10)
    RE~Gusiek4602011-06-08 12:03
    Gusiek, jesteś rąbnięty w mózg (możesz nie mieć mózgu, jak na kibola przystało) - jak w samolocie pod Smoleńskiem spadł jeden K., to byś krzyczał na pogrzebie "jeszcze jeden!!!" ???
    A ten drugi K. do dziś chodzi po tym świecie
  • ~edek
    (2011-06-08 12:10)
    Brawo 100% ,karać takich !!
  • ~AK
    (2011-06-08 12:11)
    Zakaz wstępu na stadiony i na Księżyc.
  • ~subs
    (2011-06-08 12:17)
    Jak ktoś pi...y ,,że Białoruś jest ostoją demokracji to niech wyp...a tam.Nam tak potrzebne jest to Euro jak wrzód na du..e .To nie jest dla kibiców tylko łosi co na stadion przyjdą ,zeżrą kiełbaskę i tak nie będą wiedzieli po co 22 chłopa biega po murawie.
  • ~abc
    (2011-06-08 12:17)
    Pan minister objal nadzorem administracyjnym sad orzekajacy, czy to zgodnie z prawem. Jakiej to obrazy dopuscil sie Staruch i kogo obrazil. Dwa rodzaje prawa, jedno dla swoich drugie dla PIS i ich zwolennikow. Czy to mozna nazwac zamordyzmem

Może zainteresować Cię też: