Sąd nie miał litości dla przywódcy kibiców Legii. "Staruch" usłyszał wyrok

| Aktualizacja:

Zakaz stadionowy orzeczony wobec Piotra S., "Starucha", nieformalnego przywódcy kibiców Legii Warszawa, skazanego za hasła obraźliwe dla właścicieli klubu, jest już prawomocny. Warszawski sąd oddalił w środę apelację obwinionego w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~lunk
    (2011-06-08 11:49)
    Trzym się "Staruch". To Szechter niech się boi.
  • ~sda...
    (2011-06-08 13:59)
    Przypominam, że niedawno jakiś Paligłup w tvn24 nazwał publicznie śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ''chamem'' sąd uznał, że wyraz ten nie obraża głowy państwa. Niedawno Prokuratura w Radomiu oddaliła zarzuty wobec osoby, która nazwała śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ''idiotą, matołem'' ...
    Mamy tutaj przykład jak w Polsce prawo jest dwuznacznie wykorzystywane na potrzeby danych instytucji państwowych ...
    Śmierdzi szambem na odległość... Smród unosi coraz bardziej w górę ...

    Według POmatołów tak wygląda demokracja ...
  • ~Yanko Moozykant
    (2011-06-08 16:10)
    ~>>>>>>> Zibi <<<<<<2011-06-08 14:22

    MOŻNA BYŁO TYLKO OBRAŻAĆ PANA PREZYDENTA ŚP. L.KACZYŃSKIEGO , SĄD ROBI SOBIE KPINY Z PRAWA , NIE MA CO SIĘ DZIWIĆ ZA RZĄDÓW MAFII-tuska WSZYSTKO WOLNO , TYLKO NIE WOLNO MÓWIĆ PRAWDY O PRZEKRETACH - tuska ...

    <<<<<<<<<;<0>>>>>>>>&gt;>>>>>>

    Zaprzeczasz sam sobie!
    Właśnie przed chwilą wyraziłeś swą opinie o tym, że Tusk robi przekręty!
    Natomiast wywrzaskiwanie o tych przekrętach na stadioni może zakłócić przebieg meczu i wpłynąć na jego wynik lub wręcz doprowadzić do demonstracji, która nie pozwoli na jego dokończenie!
    Otrzeźwiej chłopcze nieroztropcze!
  • ~pamietnik
    (2011-06-08 15:46)
    a na Kaczynskiego to politycy i sympatycy PO moga chamsko pluc??? Tylko oczadziali moga twierdzic, ze sady czy prokuratura sa w tym przypadku bezstronne, sprawiedliwe i reaguja tak samo w kazdym przypadku. Oto kilka przykladow:

    Bartoszewski - Sekretarz Stanu rzadu RP
    - “pisomatolki" - o pisowcach
    - “nekrofilia” - o J Kaczynskim, czlowieku, ktory domaga sie wyjasnienia smierci swojego brata
    - "Lepszym prezydentem będzie ktoś, kto wychował pięcioro dzieci, niż człowiek z doświadczeniem hodowli zwierząt futerkowych.” – o J. Kaczynskim (nota bene: Battoszewski mial 4 zony)
    - “dewiantów psychicznych pokręconych wewnętrznie” o pisowcach
    - “napęczniałych nienawiścią frustratów”
    - „postanowielm… >>przestać uważać bydło za nie bydło<< o politykach i zwolennikach PiS w Pazdz 2010

    Frugalski i Wojewodzki
    “Small, retarded, stupid man called president of Poland Lech Kaczyński” - o Prezydencie Rzeczpospolitej L Kaczynskim

    Wajda – czlonek honorowy komietu wyborczego
    “To jest polityczne szambo. Jacyś zgrani politycy, którzy niech sobie idą w cholerę, bo mamy ich dosyć, nagle wymyślili, że oni odgrywali w tym czasie jakąś rolę” – Wajda o PiS ok 13 Pazdziernika 2010
    “To jest głupol” – Wajda o Kaczynskim ok 13 Pazdziernika 2010

    Palikot – wypowiedzi gdy był poslem PO i wiceprzewodniczącym Klubu Parlamentarnego PO:
    - "popierdujący borsuk" - o J Kaczynskim
    - “lapki chomika” - o J Kaczynskim
    - "cham" - o Prezydencie Rzeczpospolitej L Kaczynskim
    - "Borsuk wylazł z nory i nie zawiódł; już sam zapach przyprawiał o mdłości, a do tego mlaskanie , chrząkanie, syczenie i popierdywanie czyniło odpowiednią, dziką i pełną nieoczekiwanej przyszłości atmosferę" - o J Kaczynskim, po katastrofie smolenskiej
    - "Jarosława Kaczyńskiego trzeba zastrzelić i wypatroszyć". "Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki i zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie" – Janusz Palikot, wiec wyborczy dnia 25.06.2010
    - “Uważam, że jeśli dojdzie do rozlewu krwi w najbliższych miesiącach, to odpowiedzialny za to będzie Jarosław Kaczyński. On robi co może, żeby jakiś szaleniec przez analogię do tego, co się wydarzyło przed wojną, przed 39 rokiem, doprowadził do tej samej sytuacji” - bardzo zlowieszcze zwazywszy na to co sie stalo w Lodzi
    - „Przyjdzie taki dzień, że Jarosław Kaczyński będzie już rozmawiał z siłami ostateczności (…) być może będzie miało to miejsce jeszcze w tym roku (…) wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok” – dnia 2010-08-14
  • ~bolek
    (2011-06-08 14:51)
    Staruch jest kolesiem (matołem) jarka , na pewno, bo hofman jest podobny do starucha , ich szefem to yaro..
  • ~Yanko Moozykant
    (2011-06-08 14:32)
    ~>>>>>>> Zibi <<<<<<2011-06-08 14:22

    MOŻNA BYŁO TYLKO OBRAŻAĆ PANA PREZYDENTA ŚP. L.KACZYŃSKIEGO , SĄD ROBI SOBIE KPINY Z PRAWA , NIE MA CO SIĘ DZIWIĆ ZA RZĄDÓW MAFII-tuska WSZYSTKO WOLNO , TYLKO NIE WOLNO MÓWIĆ PRAWDY O PRZEKRETACH - tuska ...

    <<<<<<<<<;<0>>>>>>>>&gt;>>>>>>

    Zaprzeczasz sam sobie!
    Właśnie przed chwilą wyraziłeś swą opinie o tym, że Tusk robi przekręty!
    Natomiast wywrzaskiwanie o tych przekrętach na stadioni może zakłócić przebieg meczu i wpłynąć na jego wynik lub wręcz doprowadzić do demonstracji, która nie pozwoli na jego dokończenie!
    Otrzeźwiej chłopcze nieroztropcze!
  • ~kleks
    (2011-06-08 14:27)
    ~sda...2011-06-08 13:59
    Przypominam, że niedawno jakiś Paligłup w tvn24 nazwał publicznie śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ''chamem'' sąd uznał, że wyraz ten nie obraża głowy państwa. Niedawno Prokuratura w Radomiu oddaliła zarzuty wobec osoby, która nazwała śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ''idiotą, matołem'' ...

    ttttttttttttt

    Ale stadiony raczej są w zamyśle miejscami, gdzie miłośnicy sportu i sportowców mieliby sie cieszyć sukcesami swych ulubieńców i podziwiać ich umiejętności!
    Przychodzenie na stadiony po to, żeby bić sportowców lub sąsiadów z widowni, jest przestępstwem i powinno być karane z całą surowością!!!
    Dla celów manifestacji opinii o politykach i politycznych preferencji są raczej właściwe place publiczne!

    A mieszanie tych dwóch przestrzeni tylko dowodzi pomieszania pojęć i niewydolności umysłowej!
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2011-06-08 14:22)
    MOŻNA BYŁO TYLKO OBRAŻAĆ PANA PREZYDENTA ŚP. L.KACZYŃSKIEGO , SĄD ROBI SOBIE KPINY Z PRAWA , NIE MA CO SIĘ DZIWIĆ ZA RZĄDÓW MAFII-tuska WSZYSTKO WOLNO , TYLKO NIE WOLNO MÓWIĆ PRAWDY O PRZEKRETACH - tuska ...
  • ~pies
    (2011-06-08 13:09)
    ~Jeszcze Jeden!!!2011-06-08 13:04

    Zaraz, zaraz... Sąd mówi o tym, że: "Nie możemy dopuszczać, aby wulgarne słowa padały pod adresem kogokolwiek, dla takich zachowań nie ma akceptacji. Represja karna w tym zakresie musi ulec zaostrzeniu" .

    Proszę o wskazanie wulgaryzmów w zwrocie: "Jeszcze jeden"!!! To chyba jakaś paranoja? To jest niezawisły sąd? To jakaś kpina, mierna parodia sprawiedliwości.

    ppppppppppp

    Nie odwracaj kota ogonem jak właściciel Alika!
    Rzekomy kibic, który jest zdolny do tego, żeby na stadionie uderzyć w twarz piłkarza, albo sam powinien regularnie być prany po ryju, albo przebywać w ośrodkach odosobnienia i podlegać dotkliwej kuracji psychiatrycznej!
  • ~PUTTO
    (2011-06-08 16:47)
    JAKIEMUŚ STARUCHOWI LECH KACZYŃSKI POWIEDZIAŁ SPIEPRZAJ DZIADU
  • ~st.Ryj fu.Jar
    (2011-06-08 13:49)
    prosta rozprawa = prosty wyrok
    Więzienie, w którym ten kibol będzie siedział, otoczyłbym drugim murem z karabinami skierowanymi na zewnątrz.
  • ~Pies
    (2011-06-08 13:40)
    ~Jeszcze Jeden!!!2011-06-08 13:16

    do ppppppp - nie znasz tematu więc się nie wypowiadaj matole Donka. Ten zakaz Staruch dostał właśnie za okrzyk "jeszcze jeden". Sprawa Wawrzyniaka dopiero trafi do sądu. Więc ten wyrok na zamówienie to skandal i kpina z praworządności.

    $$$$$$$$$

    Nie bądź taki "skrupulatny" w kwestii stosowanych procedur i chronologii wydarzeń!
    Naucz się raczej zasad logicznego myślenia i podstaw etyki, a to Ci pomoże w analizie i ocenie ludzkich czynów bez względu na to, kiedy zostały popełnione!

    Ach! Bądźmy ludźmi!
  • ~maciek
    (2011-06-08 13:28)
    Kiedy wezmą się prokuratorzy i sądy za Mira, i jego kompanów? Podobno prawo takie samo dla wszystkich?
  • ~Jeszcze Jeden!!!!
    (2011-06-08 13:16)
    do ppppppp - nie znasz tematu więc się nie wypowiadaj matole Donka. Ten zakaz Staruch dostał właśnie za okrzyk "jeszcze jeden". Sprawa Wawrzyniaka dopiero trafi do sądu. Więc ten wyrok na zamówienie to skandal i kpina z praworządności.
  • ~"Brychczy"
    (2011-06-08 13:17)
    "Staruch" i jego poplecznicy to jest brudna mierzwa narodu polskiego!
    Mamy inne, całkiem realne problemy do przezwyciężenia, musimy zmienić ordynację wyborczą i zrobić wreszcie w kraju porządek, więc gnoje, którzy utrudniają nam normalne funkcjonowanie dla wspólnego dobra, musza być bezlitośnie wyrzucani na aut!
  • ~przem
    (2011-06-08 13:14)
    Skazują ludzi na więzienie za niezachowywanie ciszy na stadionie ! Piękne czasy.
  • ~Jeszcze Jeden!!!!
    (2011-06-08 13:04)
    Zaraz, zaraz... Sąd mówi o tym, że: "Nie możemy dopuszczać, aby wulgarne słowa padały pod adresem kogokolwiek, dla takich zachowań nie ma akceptacji. Represja karna w tym zakresie musi ulec zaostrzeniu" .

    Proszę o wskazanie wulgaryzmów w zwrocie: "Jeszcze jeden"!!! To chyba jakaś paranoja? To jest niezawisły sąd? To jakaś kpina, mierna parodia sprawiedliwości.
  • ~Piotr
    (2011-06-08 16:24)
    Do pamietnik
    Nie epatuj politycznym obłąkaniem i pisz na temat. Napij się wody albo umuj ręce może wtedy ochłoniesz. Współczuję twoj rodzinie i otoczeniu.
  • ~Polityczny wyrok na "Starucha"
    (2011-06-08 18:07)
    Staruch obraził relikwie narodowe w postaci SBckiego Rodu Wejchertów. Śp. Lech kaczyński nie był tak chroniony, jak SBecy-właściciele III RP
  • ~Piotr
    (2011-06-08 12:54)
    Ale ważna informacja dla całego społeczeństwa. Skazali miłośnika kopania nadmuchanego pęcherza. Kogo obchodzą ci kapciowaci niudacznicy z boisk. Ludziom podwyżki lepiej by dali, a nie budują stadiony dla tych popaprańców, alkoholików i lewusów o twarzach wyrażających tęsknotę za rozumem i kondycją.