Sąd nie miał litości dla przywódcy kibiców Legii. "Staruch" usłyszał wyrok

| Aktualizacja:

Zakaz stadionowy orzeczony wobec Piotra S., "Starucha", nieformalnego przywódcy kibiców Legii Warszawa, skazanego za hasła obraźliwe dla właścicieli klubu, jest już prawomocny. Warszawski sąd oddalił w środę apelację obwinionego w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~KIBOLE TO BRUDASY
    (2011-06-08 12:44)
    Popierajcie PO , ja jestem za zamknięciem wszystkich kiboli, brudasy ze stadionu. Premier zrobi z wami porządek, myślicie ,że jesteście ponad prawem w końcu przyszła pora na was.
  • ~lol...
    (2011-06-08 12:44)
    Przypominam, że niedawno jakiś Paligłup w tvn24 nazwał publicznie śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ''chamem'' sąd uznał, że wyraz ten nie obraża głowy państwa. Niedawno Prokuratura w Radomiu oddaliła zarzuty wobec osoby, która nazwała śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ''idiotą, matołem'' ...
    Mamy tutaj przykład jak w Polsce prawo jest dwuznacznie wykorzystywane na potrzeby danych instytucji państwowych ...
    Śmierdzi szambem na odległość... Smród unosi coraz bardziej w górę ...

    Według POmatołów tak wygląda demokracja ...
  • ~Chuligan Warszawski
    (2011-06-08 12:44)
    Staruch już od kilku lat ma problemy ze swoim zachowaniem na stadionach! Wizja taniej "sławy" prezyćmiewa mu samą ideę bycia kibicem piłkarskim!
    Ktoś kto bije w twarz piłkarza - jest zwykłym chuliganem i jego miejsce jest w areszice, a nie na stadionie!
    Od 2009 toczą sie przeciwko niemu liczne postępowania prokuratorskie i klubowe, a on jest taki głupi, ze - zamiast się uspokoić i czerpać przyjemność z możliwości normalnego uczestniczenia w meczach jako entuzjasta piłki nożnej - robi wszystko, żeby zaszkodzić sobie i innym i przysporzyć nam wszystkim normalnym kibicom złej sławy i utrudnić życie!
    Jest to po prostu wredny niezrównoważony dureń i ograniczony umysłowo egoista, który się totalnie zapętlił, i jako takiego należy go raz na zawsze wyeliminować ze świata polskich kibiców!!!
  • ~zolnierzPO
    (2011-06-08 12:37)
    Piotrek czymaj sie Kidawa z Halickim juz jada załatwic anulowanie
  • ~kaktus
    (2011-06-08 12:36)
    Sady recznie sterowane...? Juz kiedys tak mielismy... za Stalina! Wowczas tez sady byly pod szczegolnym nadzorem wladzy!
  • ~ziuta
    (2011-06-08 12:27)
    Jak to jakiej ,skrytykowal razem z kibicami Szehtera Wybiorcza i całe to zasrane towarzystwo..a to wystarczy by byc <<niebezpiecznym"
  • ~raff
    (2011-06-08 12:18)
    niezależne sądy,, tia,, farmazon taki jak karty do głosowania w ostatnich wyborach prezydenckich
  • ~HEHE
    (2011-06-08 12:25)
    JAK ZAMKNA STARUCHA, TO KURDUPEL MUSI PRZEJAC JEGO MIEJSCE!!!

    DAC MU MEGAFON, NIECH ROZBIERZE SIE DO PASA, WEJDZIE NA OGRODZENIE I ZAINTONUJE PIESN - NAJLEPIEJ "Z ZIEMI POLSKIEJ DO WOLSKI"!

    A POTEM NIECH TEZ SPALI KUKLE...
  • ~oburzony
    (2011-06-08 12:25)
    Mam nadzijeję, że pójdzie siedzeć - inaczej będziemy mieli kolejny dowód na patologie w polskim sądzie
  • ~lis
    (2011-06-08 12:24)
    a kiedy taki zakaz wyegzekfuja wobec tuska za jego banialuki i i jego cudotwurstwa ,te rzczy tez powinny byc karane, klamstwo tez Podlega karze wiezienia, bodajrze 3lat Pzbawienia wolnosci
  • ~Baster22
    (2011-06-08 12:22)
    POpatrzcie jacy rozgrzani sędziowie. Jaruzelskiego z Kiszczakiem 20 lat nie mogą osądzić.Zemsta ********* Gazety. Prawdziwi Polacy to badziewie nie biorą do ręki.. Tylko zdrajcy i manipulatorzy o karłowatej moralności są za GW
  • ~Sulim
    (2011-06-08 11:11)
    Cytuję "Zakaz stadionowy orzeczony wobec Piotra S., "Starucha", nieformalnego przywódcy kibiców Legii Warszawa, skazanego za hasła obraźliwe dla właścicieli klubu, jest już prawomocny. "
    To z tego wynika, że nie będzie wpuszczany na stadiony??
    Przecież takiemu bandycie nie chodzi o to by oglądać mecze, ale żeby kogoś pobić, opluć, naubliżać. I teraz będzie to robił przed stadionem!! To ma być kara??
    Ja od kilkunastu lat nie chodzę na mecze bo się boję takich bandytów; i to przed stadionem jak i na stadionie; przed meczem i po meczu!!
  • ~pkp
    (2011-06-08 19:20)
    a za na to slawny polonista prof Buralczyk?
  • ~RIMET
    (2011-06-08 12:01)
    STARUCH SKAZANY ZA UBLIZANIE WLASCILOM STADIONU, BO KRZYCZAL PO SMIERCI, KTOREGOS Z NICH, JESZCZE JEDEN... A CO Z TYMI, KTORZY PO SMIERCI PREZYDENTA KACZYNSKIEGO POD WAWELEM WOLALI JESZCZE JEDEN I INSPIROWANI BYLI PRZEZ GW...ACHA ROZUMIEM...TO BYLO O KACZORACH...TYCH WYJETYCH SPO PRAWA...OTO POLSKA DEMOKRACJA...UCZCIWYCH LUDZI MOZNA OPLUWAC, A ESBECKIE SZUMOWINY SA NIETYKALNE...
  • ~lodziarze legii
    (2011-06-09 09:21)
    kibole legii serdecznie zapraszają w swoje szeregii "bydłoszewskiego", "a fe ..", "mirosława 157", "sądy ręcznie sterowane".
    jutro pierwsza wspólna ustawka !

Może zainteresować Cię też: