Dundee United - Śląsk Wrocław 3:2
Bramki: Watson 2, Goodwillie 5, Dely 44 - Elsner 15, Dudek 74
Dundee: Pernis, Watson, Dillon, Kenneth, Dixon, Russell, Severin (79. Swampson), Rankin, Flood, Daly, Goodwillie
Śląsk: Kelemen, Socha, Celeban, Pietrasiak, Spahić, Gancarczyk (62. Sobota), Dudek (88. Cetnarski), Sztylka, Elsner, Ćwielong (35. Voskamp), Mila

Koniec meczu: Śląsk przegrywa 2:3, dzięki korzystnemu bilansowi bramek w dwumeczu , to wrocławianie zagrają w kolejnej rundzie

89. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Voskamp uderza głową tuż obok słupka

88. min. - Cetnarski zmienia Dudka

87. min. - W zamieszaniu pod bramką Śląska piłka spada pod nogi Godwilliego. Szkot na szczęście pudłuje

86. min. - Pietrasiak podaje do Kelemena a ten musiał wybić piłkę w aut o od razu go atakował Goodwillie

83. min. - Goodwillie na spalonym

81. min. - Elsner faulowany przy linii bocznej

80. min. - Akcja Śląska zatrzymana przed polem karnym

79. min. - Zmiana w Dundee. Swampson zmienia Severina

76. min. - Rzut rożny dla Dundee. Watson strzela wysoko nad poprzeczką

74. min. - GOL!!! Fantastyczny strzał Dudka. Piłka wpadła w samo "okienko" bramki gospodarzy

71. min. - Spahić fatalnie zagrywa. Po jego dośrodkowaniu piłka wychodzi za boisko

70. min. - Goodwillie próbował zawinąć piłkę w "okienko" bramki Śląska. Pomylił się o centymetry

68. min. - Spahić z dystansu uderzył w sam środek bramki. Pernis nie miał problemów

67. min. - Dudek przedarł się w pole karne, ale jego strzał został zablokowany

65. min. - Mila zbyt długo zwlekał ze strzałem. W efekcie naciskany przez obrońcę uderzył wysoko nad porzeczką

64. min. - Dośrodkowanie Flooda przelatuje tuż obok słupka bramki Kelemena

62. min. - Sobota zmienia Gancarczyka

60. min. - Voskamp strzela głową nad poprzeczką

58. min. - Socha faulowany w bocznym sektorze boiska. Śląsk znów ma okazję. Uderzenie Mili piąstkuje Pernis

54. min. - Kelemen łapie piłkę po dośrodkowaniu Flooda

52. min - Spahić nieczysto trafia w piłkę i ta zamiast polecieć w kierunku bramki wychodzi na aut

50. min. - Socha faulowany z boku pola karnego. Okazja dla Śląska. Mila podaje płasko w pole karne, ale najszybciej do piłki dopadł Flood

49. min. - Kenneth nie trafia w piłkę głową po dośrodkowaniu Rakina

48. min. - Rajd Elsnera powstrzymany na 20. metrze

46. min. -Zamieszanie w polu karnym Dundee. Piłkarze Śląska sugerują sędziemu, że jeden z rywali dotknął piłki ręką. Arbiter pozostaje na to niewzruszony

Początek drugiej części meczu: Grę wznowił Śląsk

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Wielkie szczęście Śląska. Dely pomylił się o centymetry. Piłka po jego strzale przeleciała tuż obok słupka

44. min. - GOL!!! Dely nie zmarnował "11". 3:1 dla Dundee

43. min. - Nieporozumienie Celebana z Kelemenem i bramkarz Śląska fauluje w polu karnym rywala. Rzut Karny dla Dundee

42. min. - Dixon z rzutu wolnego posyła piłkę daleko od bramki Kelemena

40. min - Kolejny rzut rożny dla gości. Piłkarze Dundee rdzą sobie z dośrodkowaniem Mili

38. min. - Elsner wywalczył rzut rożny. W ogromnym zamieszaniu Celeban fauluje bramkarza

36. min. - Kontra Śląska przerwana faulem. Po rzucie wolnym gospodarze wybijają piłkę na aut

35. min. - Pierwsza zmiana w składzie Śląska. Voskamp zmienia Ćwielonga

34. min. - Gancarczyk próbował zaskoczyć bramkarza Dundee. Nic z tego nie wyszło

32. min. - Elsner z dystansu posłał piłkę daleko od bramki gospodarzy

30. min. - Celeban uderza głową bardzo niecelnie

29. min. - Po rzucie rożnym Kelemen wybija piłkę z linii bramkowej. Po chwili bramkarz Śląska wychodzi do centry i mija się z piłką. Tym razem futbolówkę lecącą do bramki wybia jeden z obrońców

27. min. - Po dośrodkowaniu Russella Kelemen łapie piłkę na piątym metrze

25. min. - Dudek z dystansu strzelił tuż obok spojenia słupka z poprzeczką

24. min. - Po rzucie rożny Rankin uderza głową nad poprzeczką

23. min. - Teraz to Śląsk przejął inicjatywę i dłużej utrzymuje się przy piłce rozgrywając ją a połowie przeciwników

21. min. - Celeban brutalnie potraktowany przez rywala

19. min. - Celeban w ostatniej chwili uprzedza rywal

18. min. - Rzut wolny dla gospodarz. Wrzutka w pole karne. Piłka wpada w ręce Kelmena

15. min. - GOL!!! Tym razem dla Śląska. Po rzucie rożnym wykonanym przez Milę Elsner trafia głową do siatki Dundee

14. min. - Gancarczyk dobrze podaje do Sochy, ale ten stracił piłkę w polu karnym rywali

13. min. - Goodwilli pogubił się w dryblingu z boku pola karnego Śląska

11. min. - Znów groźnie pod bramką Śląska. Najpierw Kelemen musiał wyjść na przedpole i wypiąstkować piłkę, a po chwili golkiper Wrocławian obronił strzał dystansu

10. min. - Elsner przerywa faulem kontrę rywali na środku boiska

8. min. - Pierwszy strzał Śląska na bramkę Szkotów. Ćwielong z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką

7. min. - Śląsk przestraszony. Choć próbuje uporządkować swoją grę

5. min. - GOL!!! Niestety znów dla Dundee. Tym razem Goodwillie wyszedł sam na sam z bramkarzem Śląska i nie zmarnował okazji

2. min. - GOL!!! Gorzej być nie mogło. Po rzucie rożnym w zamieszaniu do piłki dopadł Watson i mocnym strzałem pokonał Kelemena.

1. min. - Śląsk cofnięty na własną połowę, natomiast Dundee długimi podaniami stara się przenieść grę w pole karne gości

Początek meczu: Rozpoczęli gospodarze