Peszko zdobył bramkę dla FC Koeln w wygranym u siebie 3:0 niedzielnym meczu 11. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Niemiec z FC Augsburg. Dzień wcześniej trafienia dla Borussii Dortmund zaliczył Piszczek, a jego zespół zremisował na wyjeździe z VfB Stuttgart 1:1.

Z kolei Dudka zdobył honorowego gola (z rzutu karnego) dla AJ Auxerre w przegranym 1:3 wyjazdowym meczu z Evian w 12. kolejce ekstraklasy Francji.

Występy polskich piłkarzy powołanych na mecze z Włochami (11.11) i Węgrami (15.11):

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Chelsea (5:3) Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) - na ławce rezerwowych w meczu z Chelsea (5:3)

Obrońcy: Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor) - 90 minut w meczu z Gaziantepsporem (1:0) Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela) - 90 minut w meczu z Lierse (4:0) Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) - 90 minut i gol w meczu z VfB Stuttgart (1:1) Damien Perquis (Sochaux) - 90 minut w meczu z Nice (1:1) Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa) - 90 minut w meczu z Lechem Poznań (0:0) Marcin Komorowski (Legia Warszawa) - 90 minut w meczu z Lechem Poznań (0:0) Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań) - do 83. minuty w meczu z Legią Warszawa (0:0) Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa) - mecz z Ruchem Chorzów odbędzie się w poniedziałek

Pomocnicy: Ludovic Obraniak (Lille) - na ławce rezerwowych w meczu z Valenciennes (0:0) Dariusz Dudka (Auxerre) - 90 minut i gol w meczu z Evian (1:3) Adam Matuszczyk (FC Koeln) - od 66. minuty w meczu z FC Augsburg (3:0) Sławomir Peszko (FC Koeln) - 90 minut i gol w meczu z FC Augsburg (3:0) Eugen Polanski (FSV Mainz) - na ławce rezerwowych w meczu z Werderem Brema (1:3) Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund) - poza kadrą w meczu z VfB Stuttgart (1:1) Adrian Mierzejewski (Trabzonspor) - do 78. minuty w meczu z Gaziantepsporem (1:0) Rafał Murawski (Lech Poznań) - 90 minut w meczu z Legią Warszawa (0:0) Maciej Rybus (Legia Warszawa) - do 73. minuty w meczu z Lechem Poznań (0:0) Janusz Gol (Legia Warszawa) - do 65. minuty w meczu z Lechem Poznań (0:0)

Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund) - do 72. minuty w meczu z VfB Stuttgart (1:1) Paweł Brożek (Trabzonspor) - do 64. minuty w meczu z Gaziantepsporem (1:0)