Jeleń, który rozegrał całe spotkanie, trafił do bramki rywali w 56. i 77. minucie. W pierwszej połowie były napastnik Auxerre został ukarany żółtą kartką. Drugi z reprezentantów Polski w Lille - Ludovic Obraniak - siedział na ławce rezerwowych. Trzy gole dla gości strzelił znany angielski piłkarz Joe Cole.

>>>Zobacz gole z meczu Chantilly - Lillle

Oprócz Jelenia powody do satysfakcji może mieć również Dariusz Dudka. Reprezentant Polski zdobył bramkę z rzutu karnego dla Auxerre w dogrywce wyjazdowego meczu z piątoligowym Chambly Thelle FC. Piłkarze gości zwyciężyli 1:0 i awansowali do 1/16 finału rozgrywek.

>>>Zobacz gola Dariusza Dudki

Dudka, który wybiegł w podstawowym składzie Auxerre, pokonał bramkarza rywali w 116. minucie meczu. Chambly Thelle FC występuje na co dzień w CFA 2, który jest piątym szczeblem rozgrywek we Francji.