Bramki dla Brazylii na stadionie w Comerce City (Kolorado) strzelili Jonas w 2. minucie i debiutujący Gabriel w 73.

Nazywany "Gabigolem" 19-letni Gabriel wszedł na boisko w 62. minucie, zastępując właśnie Jonasa.

Moim marzeniem była gra u boku takich zawodników, jak Dani Alves i Kaka - powiedział debiutant.

Brazylia będzie rywalizowała w grupie B Copa America na amerykańskich boiskach z Ekwadorem, Haiti i Peru.

W innym niedzielnym spotkaniu towarzyskim Haiti przegrało w Miami 1:3 z Kolumbią, która w gr. A zagra z gospodarzami, Paragwajem i Kostaryką.

Gole dla Kolumbii uzyskali Dayro Moreno (12), Juan Guillermo Cuadrado (54) i Roger Martinez (71), zaś dla rywali Wilde-Donald Guerrier (34) z Wisły Kraków. W barwach Haiti wystąpił też Kevin Lafrance (Chrobry Głogów).

Już w 39. minucie zawodnik Haiti Max Hilaire dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

W drużynie Kolumbii zabrakło m.in. Jamesa Rodrigueza, który w sobotę z Realem Madryt triumfował w Lidze Mistrzów.