Goście w normalnym czasie gry mogli mówić o pechu, bo w pierwszej połowie w poprzeczkę trafił Adam Dźwigała, a w drugiej w słupek Grzegorz Piesio.

Do dogrywki doprowadził Radosław Pruchnik, egzekwując rzut karny po ostatniej akcji spotkania.

Trener gospodarzy Jarosław Skrobacz poprowadził GKS po raz 22. w oficjalnym spotkaniu i żadnego nie przegrał.

Mecz obserwowali nie tylko kibice na widowni stadionu, ale też z balkonów mieszkańcy stojących obok stadionu bloków.

1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski:
GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Łęczna 1:1 (0:0), karne 7-6. Awans: GKS 1962 Jastrzębie.
Bramki: 1:0 Kamil Szymura (61-głową), 1:1 Radosław Pruchnik (90+3-karny).
Żółta kartka - GKS: Piotr Pacholski, Tomasz Musioł, Daniel Szczepan; Górnik: Aleksander Komor, Radosław Pruchnik, Piotr Grzelczak, Przemysław Pitry, Bartosz Śpiączka.
Czerwona kartka za drugą żółtą - Górnik Łęczna: Aleksander Komor (81), Przemysław Pitry (105).
Sędzia: Szymon Lizak (Poznań).