Cionek i Bednarek kozłami ofiarnymi. "Okazali się sojusznikami Senegalczyków w ich zwycięstwie"

| Aktualizacja:

Media na Półwyspie Iberyjskim zgodnie twierdzą, że nie spodziewano się przegranej podopiecznych Adama Nawałki z Senegalem (1:2) w meczu grupy H piłkarskiego mundialu. Hiszpańscy i portugalscy dziennikarze zaznaczają, że tak słabo grająca Polska to zaskoczenie. Winą za porażkę głównie obarczają Thiago Cionka i Jana Bednarka.

wróć do artykułu
  • ~zawiedziony
    (2018-06-22 20:32)
    jak w niedzielę uszkodzę sobie telewizor to pozwę nawałkę z tą zgraję nieudaczników o odszkodowanie
  • ~Nie kibic
    (2018-06-20 16:46)
    Do łopaty z nieudacznikami
  • ~litości dla naszych
    (2018-06-20 15:07)
    Nie znęcać sie nad naszymi chłopakami! Oni starali się jak mogli, ale nie wyszło, bo Seneglaczycy to potężne pelne wigoru chłopy, nieokaleczone toksycznymi szczepionkami, a nasze chlopaki były nimi trute od urodzenia. Ani nasi pilkarze ani p. Nawałka nie sa winni tej porazki. To wina naszych skorumpowanych do szpiku kości rezimów, które przymuswo truły I trują wszystkie polskie dzieci I mlodziez toksycznymi szczepieniami dla zysków.
  • ~andreas
    (2018-06-20 15:05)
    Cóż. Zbyt dużo było chwalenia naszej drużyny przed mistrzostwami jacy to oni są mocni i zgranie. W tym meczu pokazali to nam na własne oczy. ŻENADA jaką się okazali pozwala nam brać pod uwagę bardzo szybki ich powrót do kraju. Ale jest w tym coś pozytywnego, wreszcie będą mogli wrócić do udzielania się w reklamach, co naprawdę wychodzi im bajecznie dobrze, wręcz na mistrzowski medal. PAJACE.
  • ~Chef
    (2018-06-20 14:35)
    Zjedli za duzo rosolu z perliczki.
  • ~curious
    (2018-06-20 14:33)
    Thiago Cionek , a to co za typek ?
  • ~Beatka
    (2018-06-20 13:02)
    Winnym porazki naszych pilkarzy z Senegalem jest kucharz polskiego zespolu. Po obiedzie ( rosol z perliczki ) poruszali sie na boisku jak muchy w smole a Senegalczycy jak psy wyscigowe ( charty ) !
  • ~kibic z W-wy
    (2018-06-20 13:01)
    Liga Narodów z Portugalią i Włochami w grupie będzie naszą kompromitacją. Co prawda z Włochami mamy szanse na 2x 0:0. Tam są źródła mysli szkoleniowej Nawałki. Strzelić nie więcej, niż jednego i się zobaczy. Dobrał aż siedmiu zawodników z Serie A, z czego zagrał sześcioma (Szczęsny, Cionek, Bereszyński, Zieliński, Kownacki, Milik). Zielu nie nadaje się do spotkań o stawkę, on nie ma jakiejkolwiek pewności siebie. Milik potrzebuje piłek, których nie dostawał (także górnych), Robert podobnie. Piszczu no nie był to jego dzień (syndrom kopenhaski?) jak i Kuby. Grosik zagrał jak w Hull choć przynajmniej miał asystę, Krycha jak w WBA choć przynajmniej miał bramkę. Na nowego Deynę czy Bońka musimy jeszcze poczekać, ciemność widzę ciemność w najbliższych latach.
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-06-20 12:55)
    bylo nie sprowadzac wags czy jak im tam
  • ~Ali z Wolski
    (2018-06-20 12:55)
    Bednarek to ten co sie żegnał pare razy przed pierwszym gwizdkiem chyba wiedział co robi!!Kompromitacja na całej linii wierzących w cuda!!!!
  • ~Mark Twain
    (2018-06-20 12:15)
    Strzeliliśmy dwa razy więcej bramek niż Senegal a i tak przegraliśmy!
  • ~Czewak
    (2018-06-20 11:49)
    Może na nauki do Inowrocławia, oglądać obraz ,,Bitwa pod Mątwami ?
  • ~qa
    (2018-06-20 11:17)
    O czym tu w ogole mowa jak obrona rozgrywa piłkę a przeważnie 6 czarnych byków tylko czeka na błąd.Co to za maniera grania do tyłu i żeby obrona rozgrywała piłkę.Panie Nawałka popatrz sobie pan na mecz wczorajszy gdzie grał Egipt z Rosją .Zobaczysz pan ,że tego tak się nie robi.Muszę przyznać ,że Egipt pomimo ,że przegrał ale mi zaimponował grą i zaangażowaniem.
  • ~old 62
    (2018-06-20 10:28)
    Gdy patrzyłem na naszych zawodników,gdy z werwą i entuzjazmem śpiewali nasz Hymn,to myślałem,że nasi w meczu będą gryżć trawę i rozszarpią przeciwników na kawalki. Jednak szybko okazało się, że tej werwy starczyło tylko na Hymn. A potem było ślamazarne, powolne granie i podania do tyłu lub w poprzek boiska. Nasi nie umieli grać z kontry,ani w ataku pozycyjnym,trudno było doliczyć się trzech kolejnych celnych podań. Z taką wolną grą też trudno było o celne strzały na bramkę przeciwnika. Senegalczycy też niczym nie zachwycili. Oddali jeden celny strzał na naszą bramkę, a zdobyli dwa gole.Obrona bez Glika jest bardzo słaba. Trener przeciwników bardzo dobrze rozpracował nasz zespół. Wystarczyło zablokować nasze skrzydła i nasza ofensywa nie istnieje,bo przez środek my nie umiemy grać. Dlaczego nasz trener nie przygotował kilku wariantów gry ? My mieliśmy ich rozpracować,a to oni nas rozpracowali. Mam nadzieję, że w dwóch następnych meczach nasi zagrają o wiele lepiej i chociaż częściowo zmażą wczorajszą plamę.
  • ~P.A.N
    (2018-06-20 10:21)
    Zwykli kopacz którzy piłki nie umią kopnąć
  • ~stanisław
    (2018-06-20 09:36)
    Jeszcze 2 całusy i reszta wdomu.
  • ~bogdan
    (2018-06-20 09:16)
    walizki już spakowane...
  • ~Gerbera
    (2018-06-20 08:59)
    Lewandowski byl kompletnie niewidoczny. Najbardziej niezwykla i rzucajaca sie w oczy u naszego napastnika byla jego zona i ekstrawaganckie u obojga fryzury. Lewandowski gra z wygolona po lewej stronie glowy blyskawica - podobnie jak Cristiano Ronaldo podczas ME 2014. Moze blysnie talentem potem... Polska druzyna i jej gwiazda mają do pokonania ostry zakret. Inaczej dlugo poczeka nasz blyskotliwy kapitan na oferty pracy z innych klubów. Jego chytry plan: dobra wydajność i skuteczność na jego pierwszych przecież MŚ muszą poruszyć wielkie kluby piłkarskie do takich propozycji, którym Bayern się nie oprze...
  • ~gordon
    (2018-06-20 08:39)
    Taktyka naszej drużyny utrzymywać się przy piłce grać na remis, stad dobór doświadczonych zawodników ,dobrych technicznie a jak się uda cos strzelić to będzie OK . Niestety 2 niezawinione głupie bramki pokrzyżowały plan. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trza podkupić szamanów od Senegalu - bo w ICH wygrana to iście szamański wyczyn.
  • ~Pokora
    (2018-06-20 08:31)
    Gdyby nie weszli, byloby lepiej, oszczedziliby sobie i nam s r o m o t y !