Cionek i Bednarek kozłami ofiarnymi. "Okazali się sojusznikami Senegalczyków w ich zwycięstwie"

| Aktualizacja:

Media na Półwyspie Iberyjskim zgodnie twierdzą, że nie spodziewano się przegranej podopiecznych Adama Nawałki z Senegalem (1:2) w meczu grupy H piłkarskiego mundialu. Hiszpańscy i portugalscy dziennikarze zaznaczają, że tak słabo grająca Polska to zaskoczenie. Winą za porażkę głównie obarczają Thiago Cionka i Jana Bednarka.

wróć do artykułu
  • ~pepe
    (2018-06-20 07:23)
    wstyd Polsce robia, mysla tylko o grze w reklamach
  • ~MISZA
    (2018-06-20 07:56)
    NAJWAŻNIEJSZE, ŻE FRYZURY SIĘ TRZYMAŁY. CO ZA PAJACE.
  • ~Trener
    (2018-06-20 07:26)
    Dlaczego krytykujecie Bednarka?! przeciez ewidentnie zawinil Krychowiak ktory byl jednym z najslabszych pilkarzy! I bramka wcale go nie rozgrzesza! ale najlepiej skrytykowac "mlodego" bo przeciez Krychowiak to "gwiazda" grali slabo bez pomyslu zle wybory Nawalki dla mnie jak ktos nie gra w klubie nie ma prawa wyjsc w pierwszej jedenastce i tyle....
  • ~eustachy
    (2018-06-20 07:27)
    Polacy są świetni w ataku pozycyjnym w środku boiska.Mogliby tak przez 90 minut ze wskazaniem na atak do tyłu do własnego bramkarza.Nie dziw, że sami zdobywają sobie bramki, które idą na rachunek przeciwnika.Ogólnie kompromitacja.Nie ma kogo pochwalić. Niektórzy chwalą Pazdana, ale ja go zapamiętałem jako tego, który wyspecjalizował się w podawaniu piłki do tyłu.Z drugiej strony należy się cieszyć, że maski opadły.Skończy się wreszcie to podbijanie bębenka i można będzie wreszcie zaśpiewać naszą ulubioną pieśń:"Polacy, nic się nie stało".
  • ~Ovo
    (2018-06-20 08:07)
    C I O l e k i Biedronek wszystkiemu winni? Ja uwazam , ze wszystkie c i o l k i tak samo winni , z trenerem na czele !
  • ~Taki Antoni Smolenski
    (2018-06-20 07:39)
    Rosja rozpoczela wojne hybrydowa z z Polska poprzez zielone ludziki zamienione na bialoczerwone.Ja to przewidzialem tak jak wybuch smolenski.
  • ~hgw
    (2018-06-20 08:02)
    najsłapsi ; Piszczek i Krychowiak
  • ~Pokora
    (2018-06-20 08:31)
    Gdyby nie weszli, byloby lepiej, oszczedziliby sobie i nam s r o m o t y !
  • ~Artur kibic
    (2018-06-20 08:08)
    Zabrakło im jaj. A po za tym w kadrze jest potrzebny dobry Psycholog Sportowy. Nie wiem czy mają ? Małysz miał psychologa i miał same sukcesów. Widać że Polacy byli stresowani i blokowani psychologicznie. Zamiast tego powinni grać o swoje a nie myślami gdzie indziej.
  • ~bogdan
    (2018-06-20 09:16)
    walizki już spakowane...
  • ~old 62
    (2018-06-20 10:28)
    Gdy patrzyłem na naszych zawodników,gdy z werwą i entuzjazmem śpiewali nasz Hymn,to myślałem,że nasi w meczu będą gryżć trawę i rozszarpią przeciwników na kawalki. Jednak szybko okazało się, że tej werwy starczyło tylko na Hymn. A potem było ślamazarne, powolne granie i podania do tyłu lub w poprzek boiska. Nasi nie umieli grać z kontry,ani w ataku pozycyjnym,trudno było doliczyć się trzech kolejnych celnych podań. Z taką wolną grą też trudno było o celne strzały na bramkę przeciwnika. Senegalczycy też niczym nie zachwycili. Oddali jeden celny strzał na naszą bramkę, a zdobyli dwa gole.Obrona bez Glika jest bardzo słaba. Trener przeciwników bardzo dobrze rozpracował nasz zespół. Wystarczyło zablokować nasze skrzydła i nasza ofensywa nie istnieje,bo przez środek my nie umiemy grać. Dlaczego nasz trener nie przygotował kilku wariantów gry ? My mieliśmy ich rozpracować,a to oni nas rozpracowali. Mam nadzieję, że w dwóch następnych meczach nasi zagrają o wiele lepiej i chociaż częściowo zmażą wczorajszą plamę.
  • ~Jolanta
    (2018-06-20 07:20)
    najważniejsze jest wyjść z grupy...
  • ~księgowy
    (2018-06-20 07:34)
    Tym z Senegalu lepiej płacą, ot co!
  • ~amator
    (2018-06-20 07:54)
    Polski kibic na dopalaczach a teraz ciężki kac
  • ~stanisław
    (2018-06-20 09:36)
    Jeszcze 2 całusy i reszta wdomu.
  • ~gordon
    (2018-06-20 08:39)
    Taktyka naszej drużyny utrzymywać się przy piłce grać na remis, stad dobór doświadczonych zawodników ,dobrych technicznie a jak się uda cos strzelić to będzie OK . Niestety 2 niezawinione głupie bramki pokrzyżowały plan. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trza podkupić szamanów od Senegalu - bo w ICH wygrana to iście szamański wyczyn.
  • ~Gerbera
    (2018-06-20 08:59)
    Lewandowski byl kompletnie niewidoczny. Najbardziej niezwykla i rzucajaca sie w oczy u naszego napastnika byla jego zona i ekstrawaganckie u obojga fryzury. Lewandowski gra z wygolona po lewej stronie glowy blyskawica - podobnie jak Cristiano Ronaldo podczas ME 2014. Moze blysnie talentem potem... Polska druzyna i jej gwiazda mają do pokonania ostry zakret. Inaczej dlugo poczeka nasz blyskotliwy kapitan na oferty pracy z innych klubów. Jego chytry plan: dobra wydajność i skuteczność na jego pierwszych przecież MŚ muszą poruszyć wielkie kluby piłkarskie do takich propozycji, którym Bayern się nie oprze...
  • ~P.A.N
    (2018-06-20 10:21)
    Zwykli kopacz którzy piłki nie umią kopnąć
  • ~qa
    (2018-06-20 11:17)
    O czym tu w ogole mowa jak obrona rozgrywa piłkę a przeważnie 6 czarnych byków tylko czeka na błąd.Co to za maniera grania do tyłu i żeby obrona rozgrywała piłkę.Panie Nawałka popatrz sobie pan na mecz wczorajszy gdzie grał Egipt z Rosją .Zobaczysz pan ,że tego tak się nie robi.Muszę przyznać ,że Egipt pomimo ,że przegrał ale mi zaimponował grą i zaangażowaniem.
  • ~Mark Twain
    (2018-06-20 12:15)
    Strzeliliśmy dwa razy więcej bramek niż Senegal a i tak przegraliśmy!