Seksizm największym problemem podczas mundialu w Rosji

| Aktualizacja:

Przed mundialem władze światowej piłki obawiały się, że w trakcie turnieju w Rosji największym problemem na trybunach będą rasizm i homofobia. Jak się okazało niepotrzebnie. Pojawił się za to nieoczekiwanie inny kłopot.

wróć do artykułu
 • ~Maslanov
  (2018-07-12 15:25)
  Baby kombinowały, żeby się nie tylko zrobić się na bóstwo, ale jeszcze pokazać światu, a tu jeszcze wyjdzie z tego pretekst do nałożenia sankcji na Putina. Gdzie my żyjemy ?
 • ~JOZEK
  (2018-07-12 14:23)
  A....MIALO BYC BANDYCKO ZBOJECKO IMPERIALNIE ......A WYSZLO SEKSOWNI.....I ZNOWU..NIE DOBRZE...PALANTY
 • ~mnietek
  (2018-07-12 12:21)
  dobrze...dość promowania plastiku, operowanych lachonów typu Siwiec czy innych paszkwili...panienek które okazują się gwiazdkami porno albo modelkami z Dubaju czy innej maści porobionych dziuń promowanych na celebrytki tylko dlatego ze zaświeciła na stadionie silikonowymi piersiami i zbotoksowaną twarzą jako kobiet wartych ogladania i naśladowania.
 • ~seksizm to lewacka bzdura
  (2018-07-12 11:54)
  niestety ale organizacja WM w Rosji zmusila do milczenia swiatowe lewackie media, doskonala logistyka, przepiekne nowe stadiony, niezapomniana atmosfera - sluzy swiatowej promocji, tego wielkiego, ale biednego kraju, ktory prawie wykluczono ze wsplnoty nato i ue -choc ma ogromne surowce, technike, dobrych ludzi. Wspomnijmy tu wspaniala organizacje zimowych igrzysk w soczi i euforie mlodzierzy swiata zakochanych w sniezej Rosji i natepujaca nagonke na Rosje, ktora doprowadzila do ukrainskiej katastrofy dla obu bratnich narodow. Nic nie moglo zostac z wspomien, ktore lacza sie dobrze z Rosja. Dzsiaj patrzac na zagadnienia bezpieczenstwa w krajach europy zachodniej - mozna pogratulowac sasiadowi doskonalego poziomu calej imprezy -promujacej swiatowy pokoj, zdrowa konkurencje, kulture i rosyjska tesknote za miedzynardowym wzajemnym szcunkiem i wspolpraca.
 • ~dz i de k
  (2018-07-12 11:44)
  We władzach piłki nożnej nie powinni zasiadać leśne dziadki , stetryczali panowie, którzy preferują napary z ziółek .Komu przeszkadzają migawki z pięknymi buziami mlodych kobiet na trybunach obiektów sportowych ? Komu ? Jak się komuś nie podoba , to niech idzie na Nieszpory !
 • ~Kasia 123.,,.,,.,.,
  (2018-07-12 11:32)
  Powinno pokazywać się również kobiety te z wąsami i w burkach , bo pokazywanie tylko tych ładnych, to dyskryminacja kobiet i seksizm.
 • ~Sportowiec
  (2018-07-12 11:20)
  To niech pokazują brzydule typu feministki.A w ogóle to poco pokazują piłkarzy w krótkich spodenkach to też jest seksizm,kazać im założyć kalesony.
 • ~ala
  (2018-07-12 10:55)
  Dla mnie seksizm jest wtedy kiedy PO kazują Środę i Holland.
 • ~falduś kiepski
  (2018-07-12 10:52)
  No w burkach normalnie kobiety powinny siedzieć na stadionie. Albo za wenszem żecznym ganiać na Powsidlu. FARE cyce wiedzą.
 • ~Dober
  (2018-07-12 10:38)
  Opisywany seksizm na mundialu przez seksistowskich dziennikarzy,,to zjawisko panuje na całym świecie,a w Polsce przybralo rozmiary kataklizmu,Całe strony portali pokazują seksizm redaktorów,bez żadnych zachamowań i umiaru.Mediów pod rządami pisowców, od strony odpowiedzialności za słowo i obraz,nikt w Polsce nie kontroluje.A sami dziennikarze,dalej tkwią w tym szambie.
 • ~Zamzar
  (2018-07-12 10:37)
  Prawie caly swiat zostal opanowany seksizmem dla motlochu miedzy innymi dzieki telewizji i internetowi.
 • ~Misio.,,,,..,,,,,
  (2018-07-12 10:26)
  Teraz nie wiem czy zbliżenia ładnych kobiet, to przestępstwo i seksizm , czy brak takich zbliżeń, to seksizm. Niedługo będzie tak,że ładna kobieta w TV , to będzie grzech zakazany przez Mahometa i narażony na publiczne kamienowanie oraz śmierć męczeńską. Arabizacja życia nadal postępuje.
 • ~riddick
  (2018-07-12 10:20)
  Czy te kobiety mają coś przeciwko ich pokazywaniu?Moż należałoby je najpierw zapytać na nie decydowac za nie.To wygląda na ideologiczny dyktat "oswieconyxh" z FIFA

Może zainteresować Cię też: