Boniek skrytykował Brzęczka za powołanie do kadry Błaszczykowskiego

| Aktualizacja:

Jerzy Brzęczek ogłosił listę powołanych zawodników mecze Ligi Narodów, z Portugalią (11.10) i z Włochami (14.10). W kadrze znalazł się m.in. Jakub Błaszczykowski. To nie spodobało się prezesowi PZPN. Zbigniew Boniek skrytykował selekcjonera naszej reprezentacji.

wróć do artykułu
  • ~sielankowy kudłacz
    (2018-10-02 09:02)
    PO co Powoływać trenera narodowego skoro Prezesi mogą być selekcjonerami !!! Dobrze, że Prezesy w piłce siatkowej nie mają takich ambicji i co ma być prezesowskie to jest prezesowskie a co ma być selekcjonerskie to selekcjonerskie ! I może dlatego mamy złoto !!!
  • ~Boniek Ty już
    (2018-10-02 09:40)
    tranowałeś reprezentację, pamiętasz co było? No to goń się.
  • ~old 62
    (2018-10-02 11:06)
    Mam nadzieję, że Kuba Błaszczykowski o ile zagra,to najwyżej 30-45 minut ? Trzeba dać szansę młodym. Pamiętamy kto sprokurował karnego w meczu z Włochami ?
  • ~Wybitny znaffca foodballu
    (2018-10-02 12:09)
    Jest trochę racji w tym, co mówi Boniek. Ale rolą selekcjonera jest podejmowanie własnych decyzji nie zważając na opinie z zewnątrz. Jeśli Brzęczek uważa, że Kuba może wejść na końcówkę meczu i zrobić różnicę, to jego sprawa. Może chce mu dać ostatnią szansę?
  • ~OBS
    (2018-10-02 12:16)
    Kopacze, liście pompować...
  • ~KLUBOWICZ AA
    (2018-10-02 12:37)
    BONIEK znowu NACHLALES sie DYKTY
  • ~wk
    (2018-10-02 15:00)
    Jeżeli piłkarz nie gra systematycznie w klubie to skąd ma mieć formę i powołanie do kadry takiego zawodnika tj nie porozumienie.
  • ~Antoni Pies Zniczek
    (2018-10-02 21:32)
    Przez tego Błaszczykowskiego będzie coraz gorzej. Brzęczek będzie dalej uprawiał nepotyzm a dla krycia tego fakty nie tylko Błaszczykowski będzie robił tyły, ale zawsze dodatkowo 1-2 ławkowiczów też dostanie powołanie, odwracające uwagę od głównego powodu.
  • ~juras z bielska
    (2018-10-04 05:11)
    boniek, ciszej, co potrafisz pokazałeś na mundialu w rosji!
  • ~pytam :
    (2018-10-04 15:15)
    Wiec kto jest selekcjonerem ? Brzeczek czy Boniek ?
  • ~baj
    (2018-10-11 10:46)
    Kuba, bardzo Cię szanuję! A tego Bońka po prostu olej !!!!
  • ~,Lysy
    (2018-10-12 12:19)
    Włochy wyrosną mi na dłoni jak wygramy z Włochami.
  • ~w
    (2018-10-12 12:22)
    Boniek, na selekcjonera drużyny
  • ~jaga
    (2018-10-12 12:25)
    W drużynie piłkarskiej w Pipsztanowie Górnym potrzebny jest trener .Panie Boniek otwarta droga do sukcesu.