Zbigniew Boniek o powtórce losowania Pucharu Polski: To był duży wiel(błąd). Biorę to na siebie i przepraszam

| Aktualizacja:

Prezes PZPN Zbigniew Boniek przeprosił za zamieszanie związane z losowaniem par 1/8 finału Pucharu Polski. Z powodu technicznego błędu ceremonia w siedzibie związku została powtórzona. "Cokolwiek nie powiecie, macie rację. Biorę to na siebie" - napisał na Twitterze.

wróć do artykułu
 • ~kibic wisły
  (2018-11-08 18:08)
  Panie Boniek to wszystko było zrobione pod WKS Emerytów Legła Cudzoziemska bo w pierwszym losowaniu mogli te dziady dostać baty teraz Emeryci z WKS Legła mają słabszego przeciwnika i sedziego Marciniaka za sobą lepiej panie prezesie dajcie mistrzostwo polski oraz puchar polski tym emerytom z ległej cudzoziemskiej i jej wielkiemu trenerowi Pinto gwinto , po co męczyć inne zespoły jak wiadomo już wszystko tylko podajcie kiedy będziecie wręczać tym emerytom z wks legla puchary . pozdrawiam
 • ~ole
  (2018-11-08 16:56)
  a mnie sie zapala. Jesli widze ze cos nie tak, to pytam co dalej. Jak nie wiadomo o co........................ . Jednego opaslego cwaniaka zastapiono innym elokwentnym !
 • ~[ ╲╱]♛[├─┤]
  (2018-11-09 23:03)
  Zbig podaj się do dymisji i zajmij polityką bo widać ze interesuje cie bardziej od piłki nożnej.
 • ~Boniek POszoł won
  (2018-11-10 00:37)
  Boniek to dla polskiej piłki to taki Schetyna dla polskiej POlityki. Doprowadził do dna ekstraklasę, a teraz z reprezentacją też dąży do tego samego celu !
 • ~cała prawda cała doba
  (2018-11-10 00:38)
  Czego Boniek się dotknie to w ****** obróci !

Może zainteresować Cię też: