Lewandowski został zdetronizowany. Nie jest już najdroższym polskim piłkarzem

| Aktualizacja:

Robert Lewandowski uznawany jest za najlepszego polskiego piłkarza. Przez długi czas był też najdroższym zawodnikiem urodzonym nad Wisłą. Teraz jednak sytuacja się zmieniła. Według ekspertów CIES Football Observatory napastnik Bayernu Monachium zajmuje aktualnie drugie miejsce. 

wróć do artykułu
  • ~Vhj
    (2019-04-05 17:36)
    Sa tez zle wiesci. Alimenciarz strasznie stanial. Kolejna sciepa konieczna.
  • ~Apollo
    (2019-04-05 17:40)
    Lewandowski nie jest polskim piłkarzem , Lewandowski jest polskojęzycznym piłkarzem zabawiającym wnuczków niemieckich narodowych socjalistów.
  • ~Fan pilki
    (2019-04-05 17:42)
    Robert zmarnowal sie w Niemczech. Gdyby po trzech latal poszedl do Anglii to byla by najlepsza rzecz jaka by zrobil. A teraz jest juz po ptokach. Za stary i nikt juz nie bedzie go chcial. Moze Arka Gdynia poniewaz kompletnie zjechala na dno i potrzebuje kogos do podreperowania psychiki. Prosze zauwazyc ze wiekszosc znanych zagranicznych pilkarzy pouciekala z Niemiec. Poza Robenem i Riberym. Ale tych dwoch tez juz nikt nie chce...
  • ~fc faticano
    (2019-04-05 17:54)
    wyceniany - srebrna go zakontraktuje
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-04-05 18:11)
    Dlaczego nasi niby tak wspaniali nauczyciele nie walczą z mastactwem, kaundelizmem, ipsacja CZY KOPRTOFILIĄ ZARÓWNO WŚROD UCZNIÓW JAK I NAUCZYCIELEI? dLACZEGO NIE SZANUJĄ KATECHETÓW ASZCZEGÓLNIE KATECHERTNI I NIE REAGUJĄ na to jak niektórzy uczniowie mowia o katechcetce że jest stara prukfa a o katechecie że jest kiecakiem.Należywzmóc nadzór proboszczów nad szkołami io wyprowadzi teorię ewolucji ktora jest sprzeczna z aRKĄ NOEGO. zwiń
  • ~Poldi
    (2019-04-05 21:37)
    Starosc nie radosc, smierc nie wesele! Ale moze za pare latek zostanie trenerem, albo menadzerem. Pracowac to on juz dzisiaj nie musi, bo pieniazkow wystarczy do konca zycia i dla calej rodzinki no nie?
  • ~ja 58
    (2019-04-05 22:45)
    Ale co to zmienia,obydwoje są potrzebni w reprezentacji.
  • ~k1965
    (2019-04-06 15:52)
    To dla tych ,którzy oglądają mecze od czasu do czasu. Lewy jest wart dwóch takich Piątków. Nie umniejszając Krzysztofowi ale technicznie w żaden sposób nie dorównuje Lewemu (nie jestem fanem Lewego), w grze też jemu brakuje zastawienie się walki gubi się w akcjach ofensywnych. Ktoś powie wystarczy , że strzela bramki Tak, ale tu mówimy o wartości zawodnika.
  • ~gosc z zagranicy
    (2019-04-07 08:34)
    Do ``Fan pilki´´, Robert zmarnowal sie w Niemczech ?Zarabia 12,00 mln€ (okolo 50 mln. zlotych) rocznie,20 lat tez juz nie ma, jego doradca chcial go sprzedac do Realu M. ,albo na wyspy brytyjskie, po M.Swiata w Rosji gdzie byl bardzo slaby wszystko sie skonczylo, a doradca swoich 20-30% nie dostal.Jeszcze 3-4 lata i kariera sie skonczy.
  • ~ehhh
    (2019-04-12 15:04)
    A już myślałem, że autor ma na myśli Paulo Dybalę.....
  • ~Hola Redaktorzy!
    (2019-04-12 15:07)
    Zadziwia HUCPA redaktora , który wymyślił tytuł, że "Lewandowski został zdetronizowany". NIE ZOSTAŁ. I długo nie będzie. Piątek jest dobrym strzelcem (w słabej stosunkowo lidze) ale do Lewego to jeszcze mu wiele brakuje.