1. minuta Niemiecki arbiter Herbert Fandell zagwizdał i nasi piłkarze rozpoczęli. Finowie grają w swoich tradycyjnych biało-niebieskich kolorach, Polacy na czerwono.

2. minuta Dariusz Dudka wybija piłkę na aut.

3. minuta Finowie bronią się już na naszej połowie. Biało-czerwoni grają atakiem pozycyjnym, ale mają kłopot z wejściem na połowę rywali.

5. minuta Kontratak Polaków, ale fińscy obrocy zmuszają Euzebiusza Smolarka do błędu.

6. minuta Hannu Tihinen fauluje Grzegorza Rasiaka w odległości 40 metrów od pola karnego.

8. minuta Petri Sasanen blokuje strzał Jacka Krzynówka zza pola karnego, do piłki dochodzi Smolarek, ale sędzia odgwizdał spalonego.

10. minuta Dudka fauluje Jonatana Johanssona obok linii końcowej. Rzut wolny dla Finów, Rasiak wybija piłkę na aut.

12. minuta Krzynówek wpada w pole karne, ale jego strzał zostaje zablokowany.

13. minuta Mariusz Jop przechwytuje podanie fińskich pomocników.

15. minuta Rzut rożny dla Polaków. Krzynówek dobrze dośrodkowuje, jeden z Finów wybija piłkę za linię końcową, ale niemiecki sędzia myślał, że to Mariusz Jop strzelił. Od bramki rozpoczyna Jussi Jaaskalainen.

18. minuta Teemo Tainio podaje do Aleksieja Jeremienki, ale polscy obrońcy łapią fińskiego napastnika na spalonym.

19. minuta Jeremienko chciał wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się oszukać i stwierdził, że Mariusz Jop nie sfaulował rywala.

21. minuta Rzut rożny dla Finów, piłka przelatuje nad polem karnym. Nasi rywale rozgrywają ją przed polem karnym, ale kolejne dośrodkowanie wyłapuje Artur Boruc.

23. minuta Kontra biało-czerwonych, ale piłka trafia do Jaaskalainena.

24. minuta Finowie powstrzymują atak Polaków, ale trzeba przyznać, że nasi pomocnicy mają problem z rozgrywaniem.

25. minuta Sędzia pokazał Jeremience żółtą kartkę.

26. minuta Daniel Sjoelund wypycha Pawła Golańskiego poza linię boczną razem z piłką.

27. minuta Jakub Błaszczykowski kiwa się przed polem karnym Finów, podaje do Mariusza Lewandowskiego, ten strzela z 20 metrów, ale ponad bramką.

28. minuta Boruc chce wybić piłkę przed polem karnym, ale fatalnie kiksuje. Na szczęście ubezpiecza go Michał Żewłakow, który wybija piłkę.

30. minuta Krzynówek przewraca się po starciu z rywalem, ale sędzia uznał, że to Polak faulował.

32. minuta Sjoelund mija naszych obrońców jak tyczki i wpada w pole karne, ale Boruc go blokuje.

33. minuta Żółta kartka dla Mariusza Jopa za faul na rywalu.

36. minuta Kontra Polaków. Krzynówek podaje do Rasiaka, ten mu odgrywa, ale piłkę przejmuje Sami Hyypia.

37. minuta Kolejny atak pozycyjny biało-czerwonych. Petri Sasanen odbiera piłkę Smolarkowi.

39. minuta Jop wybija piłkę Jeremience. Aut dla naszych rywali.

41. minuta Hannu Tihinen fauluje Jacka Krzynówka przed linią środkową.

43. minuta Gra się zaostrza. Sędzia Herbert Fendell nie gwiżdże po dość ewidentnych faulach piłkarzy obu drużyn.

44. minuta Dudka fauluje Jeremienkę obok narożnika pola karnego.

45. minuta Marcus Heikkinen strzela z rzutu wolnego, ale Artur Boruc bez problemów łapie piłkę.

45+1. minuta Sędzia kończy pierwszą połowę. Na stadionie olimpijskim w Helsinkach jest remis 0:0.

46. minuta Początek drugiej połowy. Obaj trenerzy nie dokonali zmian w przerwie.

47. minuta Piłka ślizga się po mokrym boisku. Dariusz Dudka ma kłopoty z opanowaniem jej.

48. minuta Żewłakow nie dochodzi do podania od Boruca. Piłkę przed wyjściem na aut uratował Dudka.

49. minuta Rzut rożny dla Polaków, ale Finowie wybijają daleko od pola karnego.

50. minuta Kolejny rzut rożny dla Polaków. Piłkę po dośrodkowaniu Krzynówka złapał Jaaskalainen.

52. minuta Kontra Polaków, Smolarek zagrywa do Krzynówka, ten strzela z dystansu, ale trafia w nogi obrońcy.

53. minuta Szybka odpowiedź naszych rywali. Jop odbiera piłkę Kolkce, ten fauluje Błaszczykowskiego.

56. minuta Atakowany przez obrońców Błaszczykowski dośrodkowuje, ale Jaaskalainen bez problemów łapie piłkę.

57. minuta Rasiak podaje do Smolarka, ten chce przerzucić piłkę nad bramkarzem, ale mu się nie udaje.

59. minuta Kontra Finów, Tainio dogrywa do Jeremienki, ale ten jest na spalonym. Sędzia przerywa akcję.

61. minuta Polscy obrońcy powoli rozgrywają piłkę, podają między innymi do Boruca. Fińskim kibicom taka gra się nie podoba i gwiżdżą na naszych zawodników.

62. minuta Bardzo dokładne dośrodkowanie Kolkki do Jonatana Johanssona, ten strzela głową, ale Boruc łapie piłkę.

64. minuta Po raz kolejny nasi obrońcy nie kwapią się z rozegraniem piłki. Znowu gwizdy na trybunach.

65. minuta Pierwsza zmiana w polskim zespole. Napastnik Grzegorz Rasiak schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Marek Saganowski.

67. minuta Atak pozycyjny Polaków przed polem karnym rywali. Michał Żewłakow wymienia się piłką z Dudką, ale obrońcy nie pozwalają zagrać w pole karne.

68. minuta Mieliśmy dużo szczęścia. Finowie przeprowadzają szybką kontrę, Dudka nie upilnował Jeremienki, który strzelił z ostrego kąta. Boruc odbił piłkę, ale Jeremienko do niej dopadł i strzelił w słupek.

71. minuta Zmiana u rywali. Johanssona zmienił Mikael Forsell.

72. minuta Rzut wolny 25 metrów od bramki Boruca po faulu na Forsellu. Na szczęście nasi obrońcy wybijają piłkę.

74. minuta Do końca meczu pozostało 15 minut. Czas, żeby Polacy wreszcie strzelili jakiegoś gola.

75. minuta Kontra Polaków, Błaszczykowski minął dwóch rywali i podał do Smolarka, ale temu nie udało się strzelić. Błyskawiczna odpowiedź Finów. Forsell uciekł polskim obrońcom. Strzelił z ostrego kąta, Boruc puścił piłkę, ale ta na szczęście minęła naszą bramkę.

76. minuta Szybki atak Biało-czerwonych. Błaszczykowski pobiegł z piłką, ale zanim zdążył ją podać do Saganowskiego, to Marcus Heikkinen mu ją wybił.

79. minuta Zmiana w polskim zespole. Maciej Żurawski zastąpił zmęczonego Ebiego Smolarka.

81. minuta Artur Boruc z obowiązku musi grać ostatniego obrońcę. Po raz kolejny powstrzymał atak Finów.

83. minuta Kopanina w polskim zespole, ale Finowie nie potrafią nam odebrać piłki.

84. minuta Krzynówek fauluje rywala w walce o piłkę. Sędzia przerywa akcję Finów.

85. minuta Pech Polaków. Saganowski kapitalnie ograł Hyypię przed polem karnym, strzelił z dystansu, Jaaskalainen nie doszedł do piłki, ale ta trafiła w słupek. Dobijał ją Błaszczykowski, ale trafił w poprzeczkę.

86. minuta Groźna odpowiedź Finów. Jeremienko dośrodkowuje w pole karne, do piłki dopada Forsell, ale na nasze szczęście nie trafia do bramki z pięciu metrów.

87. minuta Żurawski fauluje rywala przed polem karnym Finów.

88. minuta Akcja Finów, ale Forsell fauluje Żewłakowa w naszym polu karnym.

89. minuta Zmiana taktyczna u Finów, Heikkinen zszedł z boiska. Aut dla Polaków. Błaszczykowski przepycha się z rywalem i dostaje żółtą kartkę.

90. minuta Polacy przyciskają. Dwa strzały blokują rywale, trzeci - Błaszczykowskiego - niecelny.

90+1. minuta Koniec meczu. Polacy zremisowali z Finami 0:0.