Tomaszewski: Brzęczek to szaleniec, nie wiem, co mu odbiło. Zrobił z reprezentacji Polski Caritas

Biało-czerwoni pokonali Łotwę 3:0 i są bardzo blisko awansu na Euro 2020. Mimo tego Jan Tomaszewski nie zostawia suchej nitki na selekcjonerze naszej reprezentacji. Nie wiem, co odbiło Brzęczkowi" - grzmi legendarny bramkarz polskiej kadry. 

wróć do artykułu
  • ~prezes WOLAKÓW
    (2019-10-11 08:48)
    Mnie ta gra nie interesuje .
  • ~kibicka
    (2019-10-11 08:50)
    Pan Tomaszewski ma rację!
  • ~antyPiterek
    (2019-10-11 09:28)
    gdyby Tomaszewski czytal dzieciom bajki w telewizji to dzieci by sie nagminnie moczyly
  • ~cv elf
    (2019-10-11 09:46)
    Takiej kopaniny to nawet na trzeciej lidze trudno obaczyć, jak wczoraj.
  • ~z.
    (2019-10-11 10:46)
    Brzęczek to nie moja bajka i od dawna twierdzę, że nie nadaje się nie tylko na trenera reprezentacji, ale nawet na trenera naszej cienkiej 1 ligi, jednak Tomaszewski, w przypadku trenerów, nie kieruje się fachową analizą, tylko kryterium kogo lubi, a kogo nie. Takimi wypowiedziami Tomaszewski tylko potwierdza , że o wspóczesnej piłce nie ma zielonego pojęcia.
  • ~Misio.,,,,,,,,,....,,.,,.,
    (2019-10-11 11:17)
    W eliminacjach nie można wykorzystywać wszystkich atutów, bo gra reprezentacji staje się czytelna dla przyszłych przeciwników i odpada element zaskoczenia.
  • ~vecino
    (2019-10-11 11:38)
    Tomaszewski, czy pamiętasz mecz w Bukareszcie z Rapidem, w trakcie którego po 3 puszczonych golach musiał zastąpić cię Mowlik? Bo ja pamiętam. To był KOSZMAR.
  • ~Ono
    (2019-10-11 12:03)
    Brzęczek to przykrywka dla interesów Pana Prezesa B. Nie ruszy go do tej pory póki nie zarobi na nim swojej kasy. Taka jest prawda Drodzy Kibicunie...
  • ~Janosik
    (2019-10-11 16:38)
    Oj!Marzy się panu T.zostanie selekcjonerem,dlatego dotychczasowych krytykuje.
  • ~Siwy
    (2019-10-11 16:45)
    Racja Panie Tomaszewski byłem piłkarzem grałem z takimi pilkarzami jak Sybis Prusik mieszkaliśmy na jednym podwórku Wrocław Huby miał Pan tam ciocie i popieram Pana
  • ~Ted
    (2019-10-11 18:02)
    Kto to jest Tomaszewski.😉Co ten gość o trenerstwie....😀
  • ~Janas
    (2019-10-11 18:46)
    Brzęczek to zwykłe dno, jak nasi kopacze, tylko Lewandowski jest prawdziwym piłkarzem zawodowcem reszta to zwykłe dno
  • ~Ania L
    (2019-10-11 18:48)
    Deutchland Gut Polen null
  • ~Gość
    (2019-10-11 18:57)
    Panie Janie, panie Janie rano wstań, wszystkie dzwony biją że Janka umyją, spocił się i jest źle 🤣
  • ~Adihc
    (2019-10-12 00:29)
    Proponuję oddać reprezentacje panu Tomaszewskiemu on zawsze ma dużo do powiedzenia i krytykowania innych. Niech pokaże na co go stać z pozycji trenera
  • ~w
    (2019-10-12 01:05)
    czubek, zwykly czubek
  • ~Megi
    (2019-10-12 01:14)
    Za tyle kasy to oni wszyscy powinni fruwać po tym boisku
  • ~Ehh
    (2019-10-12 05:32)
    Nawałka trener Górnika po 1 dobrym sezonie zostaje selekcjonerem reprezentacji Polski, Brzęczek to samo z Wisłą Płock. Do takiej reprezentacji potrzebny jest autorytet, ktoś kogo posłuchają "gwiazdy", ktoś kto wie jak dalej motywować i nakręcać drużynę po sukcesach i porażkach, ktoś kto był dalej niż w grupie i do domu. Ktoś kto wie co dalej robić jak wyjdziemy z grupy. Dawno nie było takich chłopaków i pewnie szybko nie będzie, zamiast to wykorzystać i coś osiągnąć, żeby było co wnukom opowiadać, to tacy amatorscy trenerzy tylko roztwonili potencjał, zwróćmy uwagę na siatkarzy dobry trener to podstawa sukcesu, spokój zawodników. To są młodzi ludzie, których ktoś inteligentny musi pokierować bo inaczej, to i 10 Lewych będzie grało byle jak
  • ~Ehh
    (2019-10-12 05:48)
    Reprezentacja Polski wysoki ranking i całkiem niezłe nazwiska i kluby. Mecz z Łotwą czy Macedonią nie lekceważąc żadnej z tych drużyn powinien wyglądać jak poligon doświadczalny, a nie wychodzimy w najlepszym zestawieniu, a cała Polska obgryza pazury czy psim swędem uda się wygrać. Nie tak to powinno wyglądać, brak pomysłu na zespół. Wyjdą z grupy, polecą turystycznie na euro, wŕócą, wywali się trenera, zatrudni nowego fusa i tak w kółko będą olewać najpiękniejszą dyscyplinę sportu.
  • ~Cicho az strach !.
    (2019-10-12 09:20)