Tomaszewski: Brzęczek to szaleniec, nie wiem, co mu odbiło. Zrobił z reprezentacji Polski Caritas

Biało-czerwoni pokonali Łotwę 3:0 i są bardzo blisko awansu na Euro 2020. Mimo tego Jan Tomaszewski nie zostawia suchej nitki na selekcjonerze naszej reprezentacji. Nie wiem, co odbiło Brzęczkowi" - grzmi legendarny bramkarz polskiej kadry. 

wróć do artykułu
  • ~kibicka
    (2019-10-11 08:50)
    Pan Tomaszewski ma rację!
  • ~cv elf
    (2019-10-11 09:46)
    Takiej kopaniny to nawet na trzeciej lidze trudno obaczyć, jak wczoraj.
  • ~z.
    (2019-10-11 10:46)
    Brzęczek to nie moja bajka i od dawna twierdzę, że nie nadaje się nie tylko na trenera reprezentacji, ale nawet na trenera naszej cienkiej 1 ligi, jednak Tomaszewski, w przypadku trenerów, nie kieruje się fachową analizą, tylko kryterium kogo lubi, a kogo nie. Takimi wypowiedziami Tomaszewski tylko potwierdza , że o wspóczesnej piłce nie ma zielonego pojęcia.
  • ~Ono
    (2019-10-11 12:03)
    Brzęczek to przykrywka dla interesów Pana Prezesa B. Nie ruszy go do tej pory póki nie zarobi na nim swojej kasy. Taka jest prawda Drodzy Kibicunie...
  • ~prezes WOLAKÓW
    (2019-10-11 08:48)
    Mnie ta gra nie interesuje .
  • ~antyPiterek
    (2019-10-11 09:28)
    gdyby Tomaszewski czytal dzieciom bajki w telewizji to dzieci by sie nagminnie moczyly
  • ~vecino
    (2019-10-11 11:38)
    Tomaszewski, czy pamiętasz mecz w Bukareszcie z Rapidem, w trakcie którego po 3 puszczonych golach musiał zastąpić cię Mowlik? Bo ja pamiętam. To był KOSZMAR.
  • ~Janas
    (2019-10-11 18:46)
    Brzęczek to zwykłe dno, jak nasi kopacze, tylko Lewandowski jest prawdziwym piłkarzem zawodowcem reszta to zwykłe dno
  • ~Misio.,,,,,,,,,....,,.,,.,
    (2019-10-11 11:17)
    W eliminacjach nie można wykorzystywać wszystkich atutów, bo gra reprezentacji staje się czytelna dla przyszłych przeciwników i odpada element zaskoczenia.
  • ~Siwy
    (2019-10-11 16:45)
    Racja Panie Tomaszewski byłem piłkarzem grałem z takimi pilkarzami jak Sybis Prusik mieszkaliśmy na jednym podwórku Wrocław Huby miał Pan tam ciocie i popieram Pana
  • ~Ania L
    (2019-10-11 18:48)
    Deutchland Gut Polen null
  • ~Gość
    (2019-10-11 18:57)
    Panie Janie, panie Janie rano wstań, wszystkie dzwony biją że Janka umyją, spocił się i jest źle 🤣
  • ~Janosik
    (2019-10-11 16:38)
    Oj!Marzy się panu T.zostanie selekcjonerem,dlatego dotychczasowych krytykuje.
  • ~Adihc
    (2019-10-12 00:29)
    Proponuję oddać reprezentacje panu Tomaszewskiemu on zawsze ma dużo do powiedzenia i krytykowania innych. Niech pokaże na co go stać z pozycji trenera
  • ~Ehh
    (2019-10-12 05:32)
    Nawałka trener Górnika po 1 dobrym sezonie zostaje selekcjonerem reprezentacji Polski, Brzęczek to samo z Wisłą Płock. Do takiej reprezentacji potrzebny jest autorytet, ktoś kogo posłuchają "gwiazdy", ktoś kto wie jak dalej motywować i nakręcać drużynę po sukcesach i porażkach, ktoś kto był dalej niż w grupie i do domu. Ktoś kto wie co dalej robić jak wyjdziemy z grupy. Dawno nie było takich chłopaków i pewnie szybko nie będzie, zamiast to wykorzystać i coś osiągnąć, żeby było co wnukom opowiadać, to tacy amatorscy trenerzy tylko roztwonili potencjał, zwróćmy uwagę na siatkarzy dobry trener to podstawa sukcesu, spokój zawodników. To są młodzi ludzie, których ktoś inteligentny musi pokierować bo inaczej, to i 10 Lewych będzie grało byle jak
  • ~Filut
    (2019-10-13 01:29)
    Zielu na ogórki do Austrii a nie grać w gałe
  • ~Ehh
    (2019-10-12 05:48)
    Reprezentacja Polski wysoki ranking i całkiem niezłe nazwiska i kluby. Mecz z Łotwą czy Macedonią nie lekceważąc żadnej z tych drużyn powinien wyglądać jak poligon doświadczalny, a nie wychodzimy w najlepszym zestawieniu, a cała Polska obgryza pazury czy psim swędem uda się wygrać. Nie tak to powinno wyglądać, brak pomysłu na zespół. Wyjdą z grupy, polecą turystycznie na euro, wŕócą, wywali się trenera, zatrudni nowego fusa i tak w kółko będą olewać najpiękniejszą dyscyplinę sportu.
  • ~Megi
    (2019-10-12 01:14)
    Za tyle kasy to oni wszyscy powinni fruwać po tym boisku
  • ~west
    (2019-10-12 11:47)
    Tomaszewski na boisko!!!! za Lewandowskiego, Szczęsnego i każdego innego. I od razu będzie MISZCZ ŚWIATA!!!
  • ~Ted
    (2019-10-11 18:02)
    Kto to jest Tomaszewski.😉Co ten gość o trenerstwie....😀