Meksyk w pierwszym meczu fazy pucharowej niespodziewanie wygrał z Brazylią. Ten wynik jednak nie przestraszył Polaków, którzy już w 4. minucie sobotniego pojedynku wyszli na prowadzenie. Autorem gola był Bartłomiej Dębicki.

Nasi piłkarze poszli za ciosem i po kilku minutach prowadzili aż 3:0. Na tym nie koniec popisów strzeleckich biało-czerwonych. Podopieczni Klaudiusza Hirscha imponowali skutecznością. Tego wieczora siedmiokrotnie trafiali do siatki rywali. Meksykanie odpowiedzieli tylko trzema golami.

Trwa ładowanie wpisu

Polacy jutro zagrają o finał. Początek meczu zaplanowano na godz. 14:15. Mecz o trzecie miejsce rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 18:30, a finał półtorej godziny później. Dziennik.pl zaprasza na relację na żywo.