Początek spotkania w Łodzi z lekkim wskazaniem na gospodarzy. W 5. minucie meczu Widzew pierwszy raz celnie uderzał na bramkę ŁKS-u. Jednak strzał Grzegorza Piechny obronił Bogusław Wyparło. "Kiełbasa" gola nie strzelił i nadal mieliśmy remis 0:0.

Choć do końca pierwszych 45 minut bramki nie padły, to emocji nie zabrakło. Kibice przekrzykiwali się, a piłkarze walczyli na murawie. Niestety, część fanów się nie popisała. W pewnym momencie w stronę zawodnika ŁKS-u Łukasza Madeja poleciała z trybun butelka. Na szczęście piłkarzowi nic się nie stało.

W 72. minucie kibice w końcu doczekali się gola. Do siatki ŁKS-u trafił Grzegorz Piechna. Ale napastnik Widzewa nie powinien uderzać na bramkę, bo sędzia przerwał wcześniej grę. Dlatego gola nie uznano i nadal był remis 0:0.

Już po chwili bohaterem znowu sędzia. Arbiter wyrzucił z boiska Komorowskiego. Piłkarz ŁKS-u zarobił dwie żółte i w efekcie czerwoną kartkę. Goście kończyli spotkanie w dziesiątkę. Mimo tego widzewiacy gola nie strzelili i derby Łodzi zakończyły się bezbramkowym remisem.