1. minuta: Włoski sędzia Massimo Busacca dał znać i rozpoczęli. Polacy na biało-czerwono, Serbowie w czerwono-niebieskich strojach.

12. minuta: Po rzucie rożnym Milos Krasić strzela mocno na bramkę Polaków. Łukasz Fabiański kapitalnie broni.

18. minuta: Kamil Kosowski leży na murawie. Podbiegają do niego lekarze.

19. minuta: Niestety "Kosa" odniósł kontuzję i nie może grać. Z grymasem bólu na twarzy opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Tomasz Zahorski.

28. minuta: Gol dla "Biało-czerwonych"! Mariusz Lewandowski podaje do Rafała Murawskiego, obrońcy nie potrafią powstrzymać Polaka i ten pokonuje Vlada Avramova.

30. minuta: Żółta kartka dla Antonio Rukavina za faul na Grzegorzu Bronowickim.

36. minuta: Lewandowski dośrodkowuje w pole karne, ale Zahorski strzela nad bramką.

41. minuta: Grzegorz Rasiak kopnął rywala w głowę. Ma szczęście, że nie dostał za to zagranie żółtej kartki.

43. minuta: Jakub Wawrzyniak taktycznie fauluje rywala. Żółta kartka dla Polaka.

44. minuta: Żółta kartka dla Zahorskiego za faul na rywalu.

45+1. minuta: Koniec pierwszej połowy. Podopieczni Leo Beenhakkera prowadzą na Marakanie 1:0.