Premier Morawiecki bierze się za polską piłkę nożną. Półtora miliarda złotych na jej wsparcie i rozwój

| Aktualizacja:

Mateusz Morawiecki wyznaczył kolejny cel. Premier naszego rządu bierze się za rozwój polskiej piłki nożnej. Kwota wsparcia to co najmniej półtora miliarda złotych. Finansowo odpowiadać ma za ten projekt Totalizator Sportowy.

wróć do artykułu
  • ~Bingo
    (2018-09-27 10:47)
    rzad polski inwestuje w piłkę nożna? to już zupełnie PRL-bis. Chyba zwariowali.
  • ~===
    (2018-09-22 16:51)
    Legia wstyd,reprezentacja wstyd!!! Po co do wstydu doplacac?Zakaz wyjazdu do klubow poza Polske przez 10 lat !!! Beda lepiej grac od CHOPINA.Sedziego Sadu Najwyzszego mozna wyje- -c,to i na nich duda cos podpisze.
  • ~Jola Wołomin
    (2018-09-14 09:57)
    Powinien przeznaczy pewna sumę na prostowanie krzywyc łemp. Sobie i tatusiowi.
  • ~Powtórka
    (2018-09-14 08:24)
    Boniek to Lato bis!
  • ~2 mln samochodów elektrycznych
    (2018-09-14 07:20)
    Słuszna diecezja !! ?
  • ~www
    (2018-09-13 23:59)
    Bo skórokopy mają za mało pieniędzy.
  • ~rychu
    (2018-09-13 23:48)
    polskiej pilki juz prawie nie ma - sa polscy pilkarze w zagranicznych klubach !!!!! a teraz Mateuszek weznie sie za to - i juz nic nie zostanie !!!!!!! a te PLN 1.5 mld pojdzie na zarobki dla poslusznych, ktorzy beda "topic polska pilke" !!!!!!!!!!!
  • ~...1953...
    (2018-09-13 21:43)
    ....buratino a gdzie kasa na hospicja..niepelnosprawnych....
  • ~Trzeźwy
    (2018-09-13 19:33)
    To czemu, z namaszczeniem rządu, zniszczyliście Orliki? Półtora miliarda na nowe inwestycje?? To chore, co robicie! Ale rozumiem, dobra zmiana...
  • ~afrodyta
    (2018-09-13 14:02)
    Pinokio do czego się dotkniesz to ********** podaruj swoja prywatna kase masz jej dużo a od naszych podatkow wara ci
  • ~dias
    (2018-09-13 13:42)
    Od razu mogę powiedzieć, że to pieniądze zmarnowane i wyrzucone w błoto.
  • ~fan
    (2018-09-13 12:57)
    a nie lepiej w narciarstwo biegowe?
  • ~hehehe
    (2018-09-13 12:57)
    no to prezes Ochódzki może otwierać szampana hehehe
  • ~Obserwator wydarzeń
    (2018-09-13 12:55)
    Jak ze swoich to proszę bardzo - nie mój cyrk, nie moje małpy.Ale od naszych, budżetowych - wara.Wydacie kupę szmalu, a oni znowu wszystko przegrają- jak ostatnio w Rosji na Mundialu.Jak pan premier nie wie co zrobić z 1,5 mlrd zł to niech da dla niepełnosprawnych oraz na bezpłatne leki dla seniorów 75+, których rząd perfidnie oszukał, bo ten program "leki 75+" to jedna wielka farsa.
  • ~Zniesmaczony
    (2018-09-13 12:16)
    A na osoby niepełnosprawne pieniędzy rzekomo nie było, wstyd!
  • ~turysta
    (2018-09-13 11:50)
    Pieniądze można zdefraudować na różne sposoby, nawet sobie przyznać wysoką nagrodę. Ale jak władze PZPN rządzący chcieli zmienić to przekonali się że nic im do tego związku.
  • ~Stann
    (2018-09-13 11:09)
    Władze Banku Zachodniego WBK,już dawno zorientowali się,ze ich prezes w Polsce,popada w chorobę psychiczną,polegajacą na obiecankach bez pokrycia w faktrach,i próbach upiększania wyników.Delikatnie pozbawili go stanowiska,Pod opieką Kaczyńskiego,jego skłonność do obiecanek i destrukcji,rozkwitła w sposób absolutny,ze szkodą dla polski i Polaków.
  • ~guest
    (2018-09-13 10:56)
    piłka dostaje pieniądze od dawna i nic z tego nie wynika. Odebrać finansowanie - niech sami zapracują, może będą efekty. Mamona od państwa demoralizuje...
  • ~kręciołek
    (2018-09-13 10:35)
    a może dać na lekkoatletykę która przynosi medale?
  • ~77
    (2018-09-13 10:33)
    Morawiecki ??? = JUDEN !!!!!!!

Może zainteresować Cię też: