Lechia znokautowana po przerwie! Legia strzeliła trzy gole i jest bliżej mistrzostwa [WIDEO]

| Aktualizacja:

Po pierwszych 45. minutach piłkarze Lechii prowadzili 1:0. Jednak po przerwie gdańszczanie dostali trzy ciosy, po których znaleźli się na deskach. Legia Warszawa w meczu na szczycie Ekstraklasy wygrała 3:1 i jest bliżej obrony tytułu. Aktualni mistrzowie Polski wrócili na fotel lidera.

wróć do artykułu
  • ~Troyes
    (2019-04-28 08:23)
    Re cuda. Biedaku liczyłem na karne aby wygrać. Karny był za zagranie Remiego ale tonie przez karne Legia wygrała tylko przez dominację nad twoja Lechią która dzielnie walczyła w 1 połowie ale w drugiej kiedy Legia dodała gazu niestety nic nie miała do gadania ze stolecznymi. Wygrała zasłużenie.
  • ~Trywialny
    (2019-04-28 08:17)
    Lechia walczyła. Grała solidnie ale Legia pokazała że jest najlepsza drużyna w Polsce. Druga połowa to totalna dominacja Legii. Dobry mecz.
  • ~cuda
    (2019-04-28 06:57)
    Sędzia kalosz dał wygrać Legii mecz ,gdzie dwa żuty karne ?
    (2019-04-26 18:54)
    Nie daję specjalnych szans Lechii..... Piłkarze Legii cały tydzień przypominali sobie, czego nauczyli się w Legii na samym początku kariery: Jak faulować, aby sędzia tego nie widział. . . . .