• ~aaass
    (2015-02-15 11:39)
    Tematy mamy madzi sie zaczeły ,mosty,ogórki,kibice ,brakuje Ciapula na ośle jak stoi i dowodzi
  • ~1@@
    (2015-02-15 13:30)
    Kilku bym odstrzelił od razu na peronie . Tak dla przestrogi.
  • ~vh
    (2015-02-16 10:11)
    ~Polak z Norwegii2015-02-15 22:40

    O widze ze pan doktor na saksach w Norwegi tak z czystego serca robi mi psychoanalize a moze pan doktor nie jest panem doktorem tylko kims innym i choc zadna praca nie hanbi to nie rozumiem po co mechanik samochodowy czy informatyk bierze sie za cos o czym pojecia nie ma czyli za psychiatrie/psychologie.
    Na moaj symaptie czy szacunek trzeba sobie zasluzyc - tak sie sklada ze zaden kibic z tzw triady nigdy sobie na ten szacunek czy sympatie nie zasluzy.
    Nie mam nic do kibicow ale sympatycy "triady" to nie sa kibice i tyle w temacie (FYI kibic nie morduje kibica).
  • ~kibic
    (2015-02-15 21:46)
    jedna polska kibolska barany zmanipulowane przez tvn, gw,tvp...
  • ~loolo
    (2015-02-15 21:41)
    jest siła w narodzie do kiedy są kibice
  • ~vh
    (2015-02-15 21:39)
    ~ZbyszekD2015-02-15 14:54

    Da juz spokoj Zbyszku - trzeba bylo isc dzis do kosciola, dzieciom lody kupic, zonie ciastko w kawiarni...
    To moja sprawa czemu ich wyzywam...
  • ~vh
    (2015-02-15 21:36)
    ~ZbyszekD2015-02-15 14:54

    Da jzu spokoj Zbyszku - trzeba bylo isc dzis do kosciola, dzieciom lody kupic, zonie ciastko w kawiarni...
    To moja sprawa czemu ich wyzywam...
  • ~obserwer_1
    (2015-02-15 17:55)
    jacy policjanci? przecież to na zdjęciach to nkwd lub gestapo
  • ~gosc
    (2015-02-15 17:09)
    To sa przebierancy ,ZOMO ,ORMO i td..
    Mysle ,ze beda tak pilnowac wyborcow jak beda glosowac. Kto nie bedzie posluszny i nie zaglosuje na "bula" ,to pala i pieprzem go.
  • ~ZbyszekD
    (2015-02-15 14:54)
    ~vh2015-02-15 13:46 co do tego ma PIS - jakaś obsesja? Jak ci wisi to po co wyzywasz. Pewnie z tych którzy idą większość to normalni kibice, bo kibole są w zdecydowanej mniejszości, ale ich najbardziej widać. Pewnego razu jechałem z pracy tramwajem, motorniczy jak zobaczył tłum to powiedział, że dalej nie jedzie. W drugim tramwaju stał taki głupek i co jakiś czas na cały głos wrzeszczał: ,,Arka qur...'', ale nikt mu nie wtórował.