Tusk, Duda, Hummels, Matthaeus. Twitter w euforii po awansie Polaków

| Aktualizacja:

"Gratulacje!!!!!! I idziemy dalej!!!! Kibicujemy głośno POLSKA BIAŁO-CZERWONI!!" - napisał siatkarz Piotr Gruszka po awansie piłkarzy do ćwierćfinału mistrzostw Europy we Francji. Użytkownicy Twittera po wygranej ze Szwajcarią w rzutach karnych wpadli w euforię.

wróć do artykułu
  • ~gostom
    (2016-06-26 13:50)
    DO ~Niepeniajacy Pomimo wszystkiego w ćwierćfinale Polska na razie jako najsłabsza drużyna. A ty "Niepeniacy" czereśniaku najgorszym i prymitywnym fanem Euro 2016.
  • ~helena
    (2016-06-26 08:45)
    Dziękuję ja, cała moja rodzina i grono przyjaciół!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Genitaliusz
    (2016-06-26 08:43)
    A czy Tusk to nie kibicował Niemcom i Izraelowi ?
  • ~Asgan
    (2016-06-26 08:38)
    Te dwa pierwsze nazwiska mogliście sobie darować, psujecie tym dobry klimat.
  • ~kamil
    (2016-06-26 00:47)
    ;;Nie lubisz przepłacać? To sprawdź: >>> t1p.de/z3ay <<<<< Nowe rtv i agd do kupienia około 90% taniej. Nie lubisz przepłacać? To sprawdź: >>> t1p.de/z3ay <<<<< Nowe rtv i agd do kupienia około 90% taniej. Nie lubisz przepłacać? To sprawdź: >>> t1p.de/z3ay <<<<< Nowe rtv i agd do kupienia około 90% taniej.
  • ~kamil
    (2016-06-26 00:46)
    [Nie lubisz przepłacać? To sprawdź: >>> t1p.de/z3ay <<<<< Nowe rtv i agd do kupienia około 90% taniej. Nie lubisz przepłacać? To sprawdź: >>> t1p.de/z3ay <<<<< Nowe rtv i agd do kupienia około 90% taniej. Nie lubisz przepłacać? To sprawdź: >>> t1p.de/z3ay <<<<< Nowe rtv i agd do kupienia około 90% taniej.
  • ~Niepeniajacy
    (2016-06-26 00:34)
    Lothar Matthaeus to Slazak, jego rodzice pochodza ze Slaska. On osobiscie czuje sie niemcem, ale to jego sprawa. Takich polakow jak on Polska nie potrzebuje, a od zwyklego Wasserpolake, to wole juz niemca, bo wiem, jak go "obliczyc" i nigdy nie uda mu sie wsadzic mi noza w plecy, a z takim Rozwodnionym polakiem czy z Nowoczesnym KODziarzem, to wiadoma sprawa, ze utopilby Polaka w lyzce wody albo PO_pie_rdoli do Kolchozu Berlinskiego.
  • ~arturo
    (2016-06-25 23:17)
    Tusku-szkoda,,,,,,ze nie wyjechałeś wcześniej /to z TT/.I nie martw się niemiaszki jeszcze grają
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-06-25 22:18)
    Tusku dobrze że nie ma Cię w Polsce bo byś naszym orłom przyniósł Pecha !!! Wspaniała gra naszych zawodników !!!!
  • ~Józef Bąk, syn Premiera
    (2016-06-25 22:16)
    Kto to jest ten Tusk? Czy to ten ****** od żółwików z Putinem nad trumną Prezydenta Lecha Kaczyńskiego?
  • ~cromio
    (2016-06-25 21:29)
    Awans jest w porządku. Ale gra momentami beznadziejna. Czarno widzę przyszłość.