Legia Warszawa - Rapid Bukreszt 3:1
Bramki: Radovic 54, 68, Kucharczyk 90+3 - Teixeira 65
Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Borysiuk, Vrdoljak - Rybus (86. Kucharczyk), Radović (92+2 Wolski), Żyro (63. Gol) - Ljuboja
Rapid: Draghia - Duarte, Marcos Anton, Burca, Bozović - Teixeira, Sburtea (54. Grigorie), Alexa, Deac, Herea (75. Pancu) - Cassio (28. Grigore)

Koniec meczu:

90+3. min. - GOOOOOOOOOOL!!! Piękna kontra. Wszystko zaczęło się od Vrdoljaka. Ten wyprowadził piłkę z połowy Legii podał do Wolskiego a ten ze skrzydła wyłożył piłkę na pole karne Kucharczykowi. Ten nie zmarnował okazji i strzelił gola!

90+2. min - Bohatera meczu - Radovicia - zmienia Wolski

90+1. min. - Rzut wolny dla gości. Pancu uderza, rykoszet, zamieszanie i sędzia odgwizdał spalonego

90. min. - Sędzia doliczył trzy minuty

89. min. - Grigorie uderzył z dystansu bardzo daleko bramki

87. min. - Bożovic nie dochodzi do dośrodkowania. Od bramki zacznie Kuciak

86. min. - Kucharczyk wchodzi za Rybusa

85. min. - Rybus dobre utrzymał się przy piłce i wywalczył wrzut z autu na wysokości pola karnego gości

83. min. - Duarte faulem przerywa kontrę Legii. Za to ukarany zostaje żółtą kartką

80. min. - Czerwona kartka dla Gola. Siły wyrównane. Pomocnik Legii zatrzymał piłkę ręką. Za co zobaczył drugą żółtą kartkę

75. min. - Pancu zmienia Hereę

74. min. - Rybus i Borysiuk marnują okazję do kontry

71. min. - Herea fauluje Kuciaka w walce o pikę po rzucie rożnym

68. min. - GOOOOOOOOOL!!! Odpowiedź Legii natychmiastowa. Znów do siatki trafiła Radovic! Tym razem Serb dobił strzał Rybusa

65. min. - Niestety 1:1. Gola dla Rapidu strzelił Teixeira.

63. min. - Zmiana w Legii. Gol wchodzi. Schodzi Żyro

62. min. - Bożovic trafia w poprzeczkę

60. min. - Ufffff! Kuciak ponownie broni w sytuacji sam na sam

59. min. - Wawrzyniak z dystansu uderza obok bramki

58. min. - Kuciak ratuje Legię przed stratą gola. Grigore nie potrafił go pokonać w sytuacji sam na sam

56. min. - Rybus z dystansu bardzo mocno, ale i niecelnie

54. min. - GOOOOOOOL!!! Miro Radovic!!! Serb z bliska dobija piłkę, która po strzale głową Jędrzejczyka odbiła się od słupka.

52. min. - Ljuboja niecelnie podaje do Radovicia i tak kończy się kontra Legii

51. min. - Żewłakow przerwał groźną akcję Rapidu

50. min. - Ljuboja i Radovic we dwójkę próbowali rozmontować obronę rywali. Nie udało się

48. min. - Radovic po kiksie Vrdoljaka znalazł się na siódmym metrze sam przed bramkarzem. Niestety trafił w niego

47. min. - Rzut rożny dla Legii. Piłka zagrana przed pole karne do Borysiuka. Jego strzał zablokowany

46. min. - Drugą część meczu rozpoczęli legioniści. Herea po udzieleniu pomocy przez lekarzy w przerwie meczu postanowił grać dalej

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Herea ucierpiał w starciu z Borysiukiem. Rywal długo nie podnosił się z murawy. Lekarze zajmują się poza boiskiem

42. min. - Draghia przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale Rybusa z rzutu wolnego

40. min. - Ljuboja traci piłkę i Vrdoljak mui przerwać akcję Rapidu faulem na środku boiska

39. min. - Borysiuk tuż przed polem karnym fauluje Deaca. Rzut wolny dla Rapidu. Herea uderzył nad poprzeczką

36. min. - Teixeira niecelnie uderza z dystansu

34. min. - Wielki błąd bramkarza rywali, który wypuścił piłkę z rąk. Zabrał mu ją sprzed nosa Radović. Podał do Ljuboji na 16. metr, ale napastnik Legii nie trafił do j bramki

33. min. - Rzut rożny dla Legii. Niestety fatalnie wykonany

32. min. - Legioniści wymienili w środku boiska kilka podań z pierwszej piłki. Zabrakło jednak tego ostatniego otwierającego drogę do bramki

29. min. - Żyro przegrywa pojedynek biegowy z Duarte

26. min. - Legia gra z przewagą jednego zawodnika. Alexa fauluje Żyro. W starciu o piłkę uderzył legionistę łokciem w twarz. Sędzia nie zawahał się pokazał piłkarzowi gości drugą żółtą kartkę, a po chwili w konsekwencji czerwoną

24. min. - Deac sam na sam z Kuciakiem. Kąt jednak był zbyt ostry i rywal trafił w bramkarza Legii

23. min. - Szósty rzut rożny dla rywali. Wybija piłkę Komorowski

22. min. - Kontra Rapidu. Cassio dobrze zablokowany przez Żewłakowa

19. min. - Remis w kartkach. Za faul na rywalu ukarany Jędrzejczyk

16. min. - Dobra akcja Rybusa. Legionista z prawej strony ograł dwóch rywali i wpadł w pole karne. Jego strzał zablokował jednak trzeci z obrońców

15. min. - Pierwsza żółta kartka. Za faul na Radoviciu ukarany Alexa

14. min. - Radovic przechwycił piłkę na połowie Rapidu. Szybko podał do Żyro a ten od razu zdecydował się na strzał. Piłka wpadła w ręce bramkarza.

13. min. - Żyro z dystansu uderzył nad poprzeczką

12. min. - Legia ma problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. Rywale grają bardzo agresywnie.

11. min. - Zamieszanie w polu karnym Legii. Komorowski w ostatniej chwili blokuje strzał Alexa

10. min. - Akcja Legii, Żyro zbyt mocno podaje do Wawrzyniaka i piłka wychodzi za linię końcową boiska

7. min. - Znów groźnie w polu karnym Legii. Rumunii mieli dwa rzuty rożne z rzędu. Po obu legioniści mieli kłopoty z wybiciem piłki

5. min. - Wielkie szczęście Legii. Po rzucie rożnym Kuciak źle obliczył lot piłki i się z nią minął. Zawodnik gości z bliska jednak posłał futbolówkę obok słupka

4. min. - Pierwsza akcja rywali. Szczęścia próbował Deac. Grę od bramki zacznie Kuciak

3. min. - Dwójkowa akcja Radovicia i Ljuboji. W ostatiej chwili pierwszy z nich daje sobie wybić piłkę spod nóg

2. min. - Legioniści wysoko wyszli do rywali i wymusili na nich stratę

1. min. - Pierwszy faul. Na boisku leży Jędrzejczyk

Początek meczu: Rozpoczęli Rumunii