Bramka: Duff 5, Johnson 30, 57, Sidwell 79 - Kirm 9
Fulham: M. Schwarzer - S. Kelly, C. Baird, B. Hangeland, J. Riise - D. Etuhu, D. Murphy (63. Sidwell), D. Duff, C. Dempsey - A. Johnson (77. Kasami), B. Zamora (73. Frei)
Wisła: S. Pareiko - M. Lamey, K. Jaliens, D. Brud (60. Iliev), J. Díaz - C. Wilk, G. Nunez, D. Paljic, L. Garguła (60. Genkow), A. Kirm - D. Biton (88. min. Jovanovic)

Koniec meczu:

90. min. - Pareiko fantastyczną interwencją ratuje zespół przed stratą piątego gola po strzale głową Duffa

88. min. - Ostatnia zmiana w Wiśle. Wchodzi Jovanovic. Schodzi Biton

86. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Genkow nieczysto trafia w piłkę i przelatuje ona daleko od bramki gospodarzy

85. min. - Biton w polu karnym rywali przyjął piłkę na pierś, ale jego strzał został zablokowany

81. min. - Po rzucie wolnym Jaliens głową trafił piłką w słupek

79. min. - Gol dla Fulham. Duff dośrodkował z prawej strony na głowę Sidwella. Po jego strzale piłkę odbił Pareiko, ale przy dobitce nie miał już szans

77. min. - Zmiana w Fulham. Schodzi Johnson, wchodzi Kasami

74. min. - Palijic nie miał do kogo podać więc w akcie rozpaczy zdecydował się na strzał. Efekt był rozpaczliwy

71. min. - Po strzale głową Genkowa piłka przeleciała tuż nad poprzeczką

67. min. - Sidwell fatalnie dośrodkował z rzutu wolnego. Płka wyleciała za boisko

66. min. - Po chwili żółta kartkę zobaczył Diaz za faul na Zamorze

65. min. - Etuhu ukarany żółtą kartką po ataku wślizgiem na nogi Nuneza

63. min. - Zmiana w składzie Fulham. Murphy zmieniony przez Sidwella

60. min. - Podwójna zmiana w Wiśle. Schodzą Brud i Garguła. Wchodzą Iliev i Genkov

59. min. - Po rzucie wolnym Baird strzelał głową. Piłkę łapie Pareiko

57. min. - Gol dla Fulham. Popisowo rozegrany rzut wolny. Dwa podania z pierwszej piłki i piłkarze Wisły wyprowadzeni w pole. Johnson nie zmarnował okazji i z czystej pozycji wpakował piłkę do sitki

56. min. - Garguła był blisko wyrównania. Po jego strzale z rzutu wolnego bramkarz Fulham złapał piłkę z największym trudem

53. min. - Pareiko ratuje Wisłę przed stratą trzeciego gol po strzale Duffa

51. min. - Garguła z dystansu próbował zaskoczyć golkipera gospodarzy. Schwarzer był czujny

48. min. - Schwarzer po strzale Nuneza odbija piłkę na rzut rożny. Dośrodkowanie z niego jednak jest fatalne

46. min. - Drugą część meczu rozpoczyna Fulham

Koniec pierwszej połowy:

45+2. min. - Okazja dla Wisły. Biton z 18. metrów uderzył ale wprost w bramkarza

45. min. - Nunez w ostatniej chwili przerwał bardzo groźną akcję angielskiego zespołu

42 min. - Dempsey minął trzech piłkarzy Wisły jak tyczki i próbując przelobować golkipera gości trafił w poprzeczkę

40. min. - Biton przed polem karnym próbował minąć rywala. Wiślak upadł na murawę i myśląc, że sędzia odgwiżdże faul złapał piłkę w ręce. Sędzia przerwał grę, ale zamiast rzutu wolnego dla "Białej Gwiazdy" podyktował wolnego dla Fulham za zagranie piłki ręką przez Bitona

38. min. - Jaliens wygrywa pojedynek z Johnsonem i wybija piłkę na środek boiska

35. min. - Znów Kirm napędził strachu gospodarzom. Pomocnik Wisły ponownie ograł obrońcę, ale jego strzał obronił bramkarz

33. min. - Lamey uderzył mocno z dystansu. Piłka przeleciała metr nad poprzeczką bramki Fulham

32. min. - Atak Wisły kończy się na linii środkowej boiska

30. min. - Gol dla Fulham. Po dośrodkowaniu w pole karne Johnson z powietrza trafia do siatki Wisły

27. min. - Brud traci piłkę tuż przed polem karnym Wisły. Na szczęście Fulham nie wykorzystało tego

22. min. - Kirm zmarnował dobrą okazję. Piłkarz Wisły wpadł z piłką w pole karne. Położył na ziemi obrońcę i zamiast strzelać z lewej nogi przełożył ją do prawej. W ten sposób utrudnił sobie sytuację. Kąt był zbyt ostry by umieścić piłkę w siatce

17. min. - Dempsey z 16. metrów strzela obok słupka

13. min. - Znów groźnie pod bramką Wisły. Piłkę wybija Jaliens

10. min. - Johnson strzela gola, ale na szczęście dla Wisły. Napastnik rywali był na spalonym i sędzia nie uznał bramki

9. min. - GOOOOOOOOL!!!! Wilk odebrał piłkę na środku boiska. Podał do Bitona. Izraelczyk popędził w pole karne Fulham. Tam podał do Garguły, a ten odegrał do Kirma, który trafił do siatki

8. min. - Gospodarze łatwo przerywają kolejną akcję Wisły

5. min. Gol dla Fulham. Szybka akcja angielskiego zespołu. Johnson podał na jedenasty metr do Duffa a ten wpakował piłkę do siatki

4. min. - Akcja Wisły. Kirm przedarł się prawą sona podał w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego kolegów

3. min. - Pareiko ratuje Wisłę przed strata gola po strzale z bliska Duffa

Początek meczu: Rozpoczęła Wisła