Bramka: Żewłakow 32 samobój, Mertens 59 karny, Labyad 68
Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Borysiuk, Vrdoljak - Żyro (83. Kucharczyk), Radović, Rybus (70. Wolski) - Ljuboja (56. Skaba)
PSV: Isaksson - Manolew, Derijck, Marcelo (77. Ritzmaier), Willems (66. Bouma) - Strootman, Engelaar - Wijnaldum - Labyad, Lens, Mertens (71. Toivonen)

Koniec meczu:

90+2. min. - Radovic miał dobrą okazję po podaniu Vdoljaka, ale uderzył sprzed pola karnego obok słupka

90. min. - Borysiuk z rzutu wolnego strzelił na poprzeczką

89. min. - Piękna indywidualna akcja Wolskiego. Ograł "ruletą" rywali i znalazł się sam na sam z bramkarzem. Niestety legionista trafił w jego nogi

87. min. - Wolski z 11. metrów uderza obok bramki. To była doskonała okazja do strzelenia honorowego gola

85. min. - Radovic po akcji Wawrzyniaka uderza nad poprzeczką

83. min. - Zmiana w Legii. Kucharczyk zmienia Żyro

82. min. - Manolew z 16. metrów uderzył nad poprzeczką

81 min. - Wreszcie się udało. Wolski znalazł się piłką w polu karnym PSV, ale zamiast strzelać wdał się w drybling i stracił futbolówkę

80. min. - Legia nie potrafi wyjść z własnej połowy. Szybko traci piłkę. Goście za to raz za razem nie spieszać się rozgrywają atak pozycyjny

78. min. - Rzut rożny dla PSV. Faul na bramkarzu Legii i gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego

74. min. - Komorowski przypadkowa spadł na kostkę Toivonena i rywal mocno ucierpiał. Po chwili jednak wrócił do gry

70. min. - Zmiana w Legii. Opuszcza boisko Rybus, wchodzi Wolski

68. min. - 3:0 dla PSV. Lens kontrze dograł piłkę do Labyada a ten z bliska wpakował ją do siatki

65. min. - Zmiana w PSV. Schodzi Willems, a wchodzi Bouma

64. min. - Isaksson łapie piłkę po dośrodkowaniu Jędrzejczyka

62. min. - Engelaar ukarany żółtą kartką za faul na Żyro

59. min. - Mertens nie zmarnował "jedenastki" i Legia przegrywa 0:2

55. min. - Kuciak najpierw obronił w sytuacji sam na sam strzał Strootmana, ale po chwil go złapał a nogę. Sędzia podyktował rzut karny i pokazał legioniście czerwoną kartkę. Zmiana w Legii. Za Ljuboję wchodzi rezerwowy bramkarz -Skaba

54. min. - Kontra Legii, ale Rybus zakończył ją niecelnym strzałem

53. min. - Po rzucie rożnym wielkie zamieszanie w polu karnym Legii. Sytuację wyjaśnił Żyro

50. min. - Goście przez dłuższy czas wymieniali podania na łowie Legii, a piłkarze gospodarzy nie spieszyli się odbraniem. Wreszcie rywale się pomylili i piłę przejął Brysiuk

47. min. - Wawrzyniak dośrodkował w pole karne. Radovic uderzył z powietrza, ale daleko od bramki

46. min. - Początek drugiej części gry. Zaczęli legioniści

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Strata Vrdoljaka na własnej połowie, ale goście nie potrafili tego wykorzystać. Derjick nie wiedział czy strzelać czy podawać. W końcu stracił futbolówkę

43. min. - Vrdoljak ucierpiał w jednym ze starć i jest poza boiskiem. Po chwili Chorwat wrócił do gry

40. min. - Ljuboja ogrywa w polu karnym rywala i pada na murawę. Sędzia jednak uznaje, że faulu nie było. Serb jest wściekły

38. min. - Kontra gości po stracie Rybusa. Lens nie dochodzi do prostopadłego podania

35. min. - Rybus znalazł się sam przed bramkarzem rywali, ale niestety boczny arbiter podniósł chorągiewkę. Spalony

33. min. - Po chwili kolejna akcja gości. Tym razem Lens złapany na spalonym

32. min. GOL! Dla PSV. Manolew przedarł się z prawej strony w pole karne. Chciał podać wzdłuż bramki. Po drodze piłka trafiła w nogę Żewłakowa i wpadła do siatki nad zaskoczonym Kuciakiem

31. min. - Legia od dłuższego czasu nie może utrzymać się przy piłce. Szybko ją traci, a goście groźnie atakują

27. min. - Fatalny strzał z dystansu Borysiuka

24. min. - Żółta kartka dla Willemsa a faul na Rybusie

23. min. - Żyro z dystansu strzelił da bramki gości

22. min. - Rzut wolny z prawej strony pol karnego Legii. Piłka po dośrodkowaniu została wybita 16. metr. Dopadł do niej Labyad i posłał futbolówkę nad poprzeczką

19. min. - Po chwili na bramkę Kuciaka strzelał Mertens. Efekt taki sam jak przed chwilą

18. min. - Piękna akcja PSV. Po szybkie wymianie podań Lens znalazł się dogodnej pozycji do strzału. Uderzył mocno, ale niecelnie

16. min. - Piłka w siatce Legii. Ale gol nie został uznany. Lens był na spalonym

15. min. - Komorowski nie dał się ograć w pol karnym. Wybił piłkę spod nóg Lensa

13. min. - Rybus przedarł się lewą stroną, ale jego strzał został zablokowany

12. min. - Kolejna akcja Ljuboji i Radovicia. I znów po szybkiej wymianie podań w polu karnym przeciwnika zabrakło tego ostatniego, które otworzyłoby drogę do bramki rywali

10. min. - Rzut rożny dla Legii. Krótko rozegrany, a po chwili piłka została wycofana aż do Żewłakowa, który stał na połowie boiska

9. min. - Dwójkowa akcja Radovicia i Ljuboji. Zabrakło jednak dokładnego podania

8. min. - Kolejna groźna akcja gości. Lens nw polu karnym nie sięgnął zagranej ze skrzydła

6. min. - Holendrzy odpowiedzieli szybką kontrą. Na szczęście piłka po podaniu wzdłuż bramki wpadła w ręce Kuciaka

5. min. - Świetna akcja Legii. Borysiuk zagrał po przekątnej do Ljuboji ten z boku pola karnego ograł rywala i dośrodkował na głowę Rybusa. Legionista uderzył obok słupka

4. min. - Radovic faulowany na środku boiska

3. min. - Ljuboja na spalonym

1. min. - Lens wystartował do piłki zagranej za plecy Żewłakowa. Polak był znacznie wolniejszy, ale na szczęście futbolówka wyleciała za boisko

Początek meczu: Rozpoczęli Holendrzy