Wisła Kraków Kraków - Twente Enschede 2:1
Bramki: Garguła 11, Genkow 46 - De Jong 39
Wisła: Pareiko - Jovanovic, Bunoza, Diaz, Nunez - Wilk, Jirsak (90+2 Brud) - Boguski (61. Małecki), Melikson (89. Kirm), Garguła - Genkow
Twente: Marsman - Cornelisse, Bengtsson, Buysse, Roseler - Janssen, Landzaat, De Jong (77. Gouriye) - Bajrami, Janko (65. Berghuis), Chadli (46. John)

Koniec mecz: Wisła wygrywa 2:1, a Fulham w samej końcówce traci drugiego gola i mecz z Odense kończy remisem 2:2. To oznacza awans Wisły!

90+3. min. - Kirm na spalonym

90+2. min. - Zmiana w Wiśle. Brud wchodzi za Jirsaka

90. min. - Rzut rożny dla Twente. Po dośrodkowaniu sędzia przerywa grę. Pareiko był faulowany

89. min. - Zmiana w Wiśle. Kirm wchodzi za Melksona

86. min. - Po błędzie Nuneza Pareiko ratuje Wisłę przed stratą gola

85. min. - Rzut wolny dla Wisły z prawej strony pola karnego Twente. Garguła jednak źle dośrodkował

84. min. - Bajrami posyła piłkę wysoko nad poprzeczką bramki gospodarzy

82. min. - Pareiko łapie na raty piłkę po rzucie rożnym

80. min. - Bunoza przejął piłkę pod swoim polem karnym i popędził na bramkę Twente. Dośrodkował z lewej strony, ale na 11. metrze nie było żadnego z jego kolegów

76. min. - Meliksonowi zabrakło kilku centymetrów, by skierować piłkę do bramki po dośrodkowaniu Genkowa

72. min. - Melikson po wymianie piłki z Gargułą strzelił obok bramki

71. min. - Po kontrze Małecki wywalczył rzut rożny

69. min. - John pada w polu karnym Wisły, ale sędzia nie przerywa gry

66. min. - W Londynie zmiana wyniku. Fulham prowadzi już tylko 2:1

65. min. - Rajd Meliksona przerwany na 20. metrze

62. min. - Zamieszanie w polu karnym Wisły. Janko próbował uderzyć "nożycami" ale źle trafił w piłkę

61. min. - Zmiana w Wiśle. Małecki wchodzi za Boguskiego

59. min. - Diaz przerywa na środku boiska kontrę Holendrów

57. min. - Bunoza w ostatniej chwili blokuje na siódmym metrze strzał De Jonga

53. min. - Groźna akcja Twente. Bajrami uderzył tuż obok bramki

51. min. - Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Diaz był blisko pokonania golkipera gości. Piłka po jego strzale głową minęła centymetry słupek

50. min. - Siódmy rzut rożny dla Wisły. Po dośrodkowaniu Garguły, Wilk uderza nad poprzeczką

49. min. - Janko na spalonym

46. min. - Drugą połowę spotkania rozpoczęli piłkarze Wisły. I to jest wspaniały początek. Pierwsza akcja i gol! Pareiko wybił piłkę spod własnej bramki. Ona przeleciała prawie przez całe boisko. Dopadł do niej Genkow i pokonał bramkarza gości

Koniec pierwszej części meczu:

45. min. - Jovanovic przedarł się prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie przeleciało nad głowami wszystkich zawodników

42. min. - Błąd Diaza i Janko znalazł się w dobrej sytuacji. Jego strzał broni Pareiko

41. min. - Kolejna niepewna interwencja Marsmana, który po strzale z dystansu o mało sam sobie nie wrzucił piłki do bramki

39. min. - GOL dla Twente. Cudowna bramka De Jonga. Holender uderzył "nożycami" i trafił siatki

36. min. - Marsman uprzedził Boguskiego, który próbował dojść do piłki zagranej przez Genkowa

33. min. - Fatalne wieści z Londynu. Fulham prowadzi już 2:0

32. min. - Pareiko wychodzi na siódmy metr i łapie piłkę

30. min. - Melikson z dystansu uderza obok słupka

29. min. - Bunoza poszedł do przodu. Zagrał prostopadle do Genkowa. Ten podał wzdłuż linii bramkowej, ale tam nie było żadnego z kolegów

27. min. - Zmiana wyniku w Londynie. Fulham prowadzi 1:0

24. min. - Bunoza rzuca się pod nogi De Jonga i w ostatniej chwili blokuje jego uderzenie

23. min. - Landzaat strzela bardzo lekko z dystansu i Pareiko bez trudu łapie piłkę

22. min. - Garguła traci piłkę przed polem karym rywali

20. min. - W Londynie na razie 0:0

19. min. - Marsman wybija piłkę na rzut rożny po strzale z dystansu Jirsaka

18. min. - Marsman łapie piłkę po centrze Boguskiego

17. min. - Jovanovic wybija piłkę po dośrodkowaniu Landzaata

14. min. - Rzut rożny dla gospodarzy. Źle wykonany i strata

11. min. - GOOOOOOOOOOOOOL!!! Garguła przejął piłkę przed polem karnym rywali. Pomocnik Wisły ruszył do przodu i zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka nabrała dziwnej rotacji wpadła do siatki obok zaskoczonego golkipera

10. min. - Piłkarze Twente "rozklepali" wiślaków i Chadli miał czas i miejsce a strzał z 18. metrów. Uderzył obok słupka

8. min. - Barami zbyt mocno zagrywa i Chadli nie dochodzi do piłki

6. min. - Bunoza traci piłkę wyprowadzając ją z własnej połowy. Na szczęście dla niego sędzia dopatrzył się faulu rywala

4. min. - Marsman broni z najwyższym trudem strzał Garguły z 16 metrów

3. min. - Fatalny błąd Diaza. Podał do Janko i ten znalazł się sam na sam z bramkarzem Wisły. Sytuacje jednak zmarnował

1. min. - Wisła szybko odebrała piłkę przeciwnikom, ale nie potrafiła zawiązać akcji

Początek meczu: Rozpoczęli goście