Kędziora rozegrał cały mecz, ale Dynamo po drugim remisie w tych rozgrywkach zajmuje trzecie miejsce w grupie K. Na prowadzeniu jest FK Astana, która po pokonaniu Rennes 2:0 ma cztery "oczka".

Skromne zwycięstwo odniosła Chelsea Londyn, która wygrała u siebie z MOL Vidi Szekesfehervar 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił w 70. minucie Alvaro Morata. "The Blues" z sześcioma punktami prowadzą w grupie L.

Ciekawa sytuacja jest w grupie I. Norweski Sarpsbrog FF pokonał u siebie KRC Genk (Jakub Piotrowski poza kadrą meczową) 3:1, a Malmoe FF pokonał na własnym boisku Besiktas Stambuł 2:0. Po tych spotkaniach cztery zespoły mają po trzy punkty.

Cały mecz w zespole mistrza Azerbejdżanu rozegrał Rzeźniczak, a Karabach Agdam na stadionie w Baku nie zdołał jednak przeciwstawić się "Kanonierom", choć ci wystąpili w mocno rezerwowym składzie.

Goście objęli prowadzenie już w piątej minucie, a do bramki trafił grecki obrońca Sokratis Papastathopoulos. Po przerwie gole zdobyli Emile Smith-Rowe (53) i Francuz Matteo Guendouzi (80).

Arsenal z kompletem punktów prowadzi w tabeli, ale taki sam dorobek ma Sporting Lizbona, który wygrał na wyjeździe z Worsklą Połtawą 2:1. Ukraiński zespół i Karabach pozostają bez zdobyczy punktowej w grupie E.

Taki sam jest status w grupie A Łudogorca Razgrad, który przegrał na wyjeździe z FC Zurich 0:1. W zespole gości od 70. minuty grał Jacek Góralski, a niespełna minutę później na boisku pojawił się Jakub Świerczok.

Tabelę grupy C zamyka Girondins Bordeaux, które uległo u siebie FC Kopenhaga 1:2. Z powodu kontuzji w kadrze meczowej gospodarzy nie znalazł się Igor Lewczuk.

Z kompletem zwycięstw na prowadzeniu w grupie D jest Dinamo Zagrzeb, który wygrało na wyjeździe z Anderlechtem Bruksela 2:0. Rezerwowym w zespole gości był Damian Kądzior. W drugim spotkaniu w tej grupie Spartak Trnawa przegrał w Stambule z Fenerbahce 0:2. Patryk Małecki obserwował mecz z ławki rezerwowych gości.

W najbardziej prestiżowym meczu w tej kolejce Eintracht Frankfurt pokonał u siebie Lazio Rzym 4:1 i jest jedną z 10 drużyn, które wywalczyły komplet sześciu punktów. W drugim spotkaniu tej grupy finalista poprzedniej edycji - Olympique Marsylia - zremisował na wyjeździe z Apollonem Limassol 2:2. Tym samym oba zespoły zdobyły pierwszy punkt w rozgrywkach.

Bez zdobyczy w grupie F pozostaje F91 Dudelange, które w trzeciej rundzie eliminacji było lepsze od Legii Warszawa. Zespół z Luksemburga przegrał na wyjeździe Betisem Sewilla 0:3.