Prowadzenie gościom tuż przed przerwą dał Marco Aratore. Dynamo odpowiedziało dopiero w doliczonym przez sędziego czasie gry golem Wiktora Cyhankowa. Kędziora został zmieniony w 64. minucie.

Z grupy B awansowało FC Kopenhaga i Malmoe FF. W Danii szwedzki zespół wygrał 1:0.

W fazie pucharowej zabraknie także Lazio. Rywalizujący w grupie E rzymianie ulegli na wyjeździe Rennes 0:2. Włochom jednak nie pomogłoby nawet zwycięstwo, bo wygrać z Celtikiem u siebie, także 2:0, udało się CFR Cluj. Rumuni tym samym dołączyli do Szkotów.

Ciekawie było w grupie F, z której przed ostatnią serią żaden zespół nie był pewny awansu. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Arsenal Londyn, który zremisował na wyjeździe ze Standardem Liege 2:2. "Kanonierzy" przegrywali już 0:2, ale w ostatnim kwadransie bramki zdobyli Alexandre Lacazette i Bukayo Saka.

Remis w tym meczu spowodował, że na drugim miejscu utrzymał się Eintracht Frankfurt, choć przegrał u siebie z Vitorią Guimaraes 2:3.

W grupie C do FC Basel dołączyło Getafe; Hiszpanie pokonali u siebie FK Krasnodar 3:0. Szwajcarzy zachowali jednak pierwsze miejsce w tabeli, bo wygrali z Trabzonsporem 2:0.

W grupie A już wcześniej awans zapewniły sobie Sevilla i APOEL Nikozja. Hiszpanie jako jedyni mieli na koncie komplet zwycięstw, ale przegrali na Cyprze 0:1.

Wszystko jasne było także w grupie D, z której awansował Sporting Lizbona i LASK Linz. Stawką meczu w Austrii między tymi drużynami było pierwsze miejsce w tabeli. Wygrali gospodarze 3:0.