>>>Bramki: Busquets 35, Iniesta - Ramires 45+1, Torres 90+2
Barcelona: Valdes - Mascherano, Pique (26. Dani Alves), Puyol - Iniesta, Fabregas, Busquets, Xavi - Sanchez, Messi, Cuenca (68. Tello)
Chelsea: Cech - Cole, Cahill (11. Bosingwa), Terry, Ivanović - Meireles, Mikel - Ramires, Lampard, Mata (58. Kalou) - Drogba (80. Torres)

Koniec meczu: >>>Barcelona - Chelsea 2:2

90+2. min. - Torres wyszedł sam z Valdesem i zdobył drugiego gola dla Chelsea

89. min. - Piłka co chwilę jest wstrzeliwana w pole karne Chelsea. Ale obrońcy angielskiej drużyny raz za razem ją wybijają

86. min. - Messi ponownie przedzierał się w pole karne. Piłka ostatecznie wpada w ręce Cecha

83. min. - Messi trafia w słupek

82. min. - Piłka w siatce Chelsea. Gol jednak nie zostaje uznany. Dani Alves był na spalonym

80. min. - Drogba schodzi z murawy. Na boisku pojawił się Torres

77. min. - Dani Alves zgrał klatką piersiową piłkę na 9 metr do Busquetsa, ale ten uderzył wysoko nad bramką

76. min. - Barcelona cały czas zamyka Chelsea w polu karnym. Jednak nie potrafi wypracować okazji do zdobycia bramki

72. min. - Po chwili żółty kartonik ogląda Lampard. Anglik brutalnie potraktował Busquetsa

71. min. - Faul taktyczny Messiego. Żółta kartka dla Argentyńczyka

68. min. - Cuenca schodzi z boiska. Pojawia się na nim Tello

64. min. - Szansa dla Chelsea. Po rzucie rożnym Ivanovic doszedł do strzału głową. Piłka poleciała jednak obok bramki

63. min. - Cuenca był w doskonałej sytuacji, ale trafił w nogi Cecha

61. min. - Cuenca nie był wstanie przejąć podania od Messiego, strata

59. min. - Cech ukarany żółtą kartką za grę na czas

58. min. - Kalou wchodzi za Matę

57. min. - Drogba uderzeniem z połowy boiska próbował zaskoczyć wysuniętego przed bramkę Valdesa. Katalończyk złapał piłkę

54. min. - Sanchez uderza obok słupka

53. min. - Ramires powstrzymuje dryblującego Cuenkę

52. min. - Przepychanka na boisku. O dziwo jednym z najbardziej aktywnych zawodników jest w niej Messi

49. min. - Messi marnuje "jedenastkę". Trafił w poprzeczkę

48. min. - Rzut karny dla Barcelony. Drogba faulował w Fabregasa

47. min. - Iniesta już mógł strzelić trzeciego gola dla Barcelony. Tym razem przyjezdnych uratował jeszcze Cech

46. min. - Drugą cześć meczu rozpoczęli piłkarze Barcelony

Koniec pierwszej połowy:

45+1.min. - GOL!!! Tymm razem piłka wpada do bramki Barcelony. Ramires dostał prostopadłe podanie i podciął piłkę nad wychodzącym Valdesem

43. min. - GOL!!! 2:0 dla Barcelony. Messi podaje do Iniesty, a ten wychodzi na czystą pozycję i pokonuje Cecha

37. min. - Terry ukarany czerwoną kartką.Anglik z premedytacją nadepnął na Sancheza

35. min. - GOL!!! Barcelona odrabia straty z pierwszego meczu. Po rzucie rożnym Dani Alves podaje w pole karne do Cuenki, który zgrywa przed bramkę. Do piłki dopada Busquets i wpycha ją do pustej bramki.

30 min. - Terry wślizgiem powstrzymuje rozpędzonego Messiego

26. min. - Pique po starciu z Valdesem nie czuje się dobrze. Schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się Dani Alves

25. min. - Po chwili znów Drogba. Tym razem wygrywa pojedynek z Pique i swoją akcję kończy uderzeniem w boczną siatkę

24. min. - Okazja dla gości. Drogba strzelał nad bramką Valdesa

23. min. - Mascherano z dystansu uderza nad poprzeczką bramki Chelsea

19. min. - Messi przegrywa pojedynek sam na sam z Cechem

17. min. - Pique zderzył się z Valdesem. Obrońca Barcelony poważnie ucierpiał. Dostał biodrem w głowę.

12. min. - Messi traci piłkę przed polem karnym rywali

11. min. Zmiana w składzie Chelsea. Kontuzjowanego Cahilla zastępuje Bosingwa

10. min - Iniesta przerzuca piłkę nad Cechem, tuż sprzed linii bramkowej wbija ją obrońca Chelsea

9. min. - Nieporozumienie między Messim i Iniestą. Piłka wylatuje za boisko

6. min. - Chelsea zamknięta na własnej połowie. Kolejna akcja Barcelony. Strzał Sancheza zablokowany wślizgiem

5. min. - Cuenca pogubił się dryblingu i stracił futbolówkę

3 .min. - Messi wpadł w pole karne. Argentyńczyk trafił w boczną siatkę

2. min. - Odpowiedz Barcelony. Prostopadłe podanie o Sancheza, ale ten też nie zdołał przejąć piłki

1. min. -Pierwsza groźna akcja Chelsea. Cole podaje w pole karne do Ramiresa. Brazylijczyka w ostatniej chwili uprzedza Valdes

Początek meczu: Rozpoczęli