Polak przy stracie gola nie miał wiele do powiedzenia. Były bramkarz naszej reprezentacji został pokonany z rzutu karnego.

W poprzedniej kolejce Inter pokonał na własnym boisku Lazio 2:1. Było to siódme z rzędu ligowe zwycięstwo mediolańskiego zespołu. W środę jednak podopiecznych Claudio Ranieriego wyeliminowało z Pucharu Włoch Napoli, a w niedzielę przegrali z Lecce, które w tabeli zajmuje trzecie miejsce od końca.

W 40. minucie gola na wagę zwycięstwa zdobył po strzale z dystansu Guillermo Giacomazzi. Zawodnicy Interu dwukrotnie trafiali do bramki rywali, ale następowało to z pozycji spalonych.

Na porażce Interu skorzystało Lazio, które pewnie pokonało na wyjeździe Chievo Werona 3:0. W 21. gola zdobył Hernanes. W końcówce spotkania kolejne dwa trafienia zapisał na swoim koncie napastnik reprezentacji Niemiec. Klose trafił do siatki w 88. i 89. minucie i w tym sezonie ma już 12 goli; Lazio z dorobkiem 36 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli Serie A. Inter ma 35.

W sobotę prowadzący w rozgrywkach Juventusu Turyn pokonał na własnym boisku trzecie Udinese 2:1. Wicelider Milan w niedzielę wieczorem podejmuje Cagliari.