Dla Southampton gole strzelali Jose Fonte (21. minuta) i Adam Lallana (54. minuta), a dla londyńczyków Olivier Giroud (48. minuta) i Santi Cazorla (54. minuta).

W innym meczu Liverpool wygrał u siebie w derbowym spotkaniu z Evertonen 4:0 (3:0). Dwukrotnie bramkarza Evertonu pokonał Daniel Sturridge (33. i 35. minuta), a po jednym golu strzelili Steven Gerrard (21. minuta) i Luis Suárez (50. minuta).

Było to 74. zwycięstwo "The Reds" w historii derbów Merseyside - jak nazywane są spotkania zespołów z Liverpoolu.

Wyniki:

>>>Manchester United - Cardiff City 2:0 (1:0)

Norwich City - Newcastle United 0:0

>>>Southampton FC - Arsenal Londyn 2:2 (1:0)

Swansea City - Fulham FC 2:0 (0:0)

Crystal Palace - Hull City 1:0 (1:0)

>>>Liverpool FC - Everton FC 4:0 (3:0)

Dziś Aston Villa będzie podejmowała West Bromwich Albion, Sunderland zagra ze Stoke City, Chelsea Londyn rozegra derbowe spotkanie z West Ham United, a Tottenham Hotspur zmierzy się z Manchesterem City.

Jeśli drużyna z Manchesteru pokona Tottenham - obejmie pozycję lidera. W tym momencie prowadzi Arsenal, który wyprzedza "The Citizens" o 2 punkty.