Skrzydłowy reprezentacji tym razem grał od początku (do 85. minuty), a bramkarza gości pokonał kwadrans po rozpoczęciu meczu. Po dośrodkowaniu wbiegający na pole karne Grosicki przyjął piłkę na klatkę piersiową, znalazł się w dogodnej sytuacji, nie dał się przewrócić rywalom w polu karnym i strzałem z kilku metrów trafił do siatki.

>>>Rennes - Nantes 4:1. Zobacz gole

To był gol na 2:0 dla Rennes, a do przerwy gospodarze prowadzili już 4:0. Zespół Nantes odpowiedział tylko trafieniem Brazylijczyka Adryana w 60. minucie. Chwilę później czerwoną kartkę zobaczył Giovanni Sio z Rennes, ale do końca wynik nie uległ zmianie.

Przed tygodniem Grosicki zdobył bramkę w doliczonym czasie wyjazdowego meczu z Toulouse, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo 2:1.

W tabeli piłkarze Rennes zajmują czwarte miejsce, mają 44 punkty.