Bramki w tym meczu strzelili w 67. minucie Sami Khedira i w 88. Gonzalo Higuain (głową). Gospodarze przez większość spotkania grali jednak w osłabieniu, bo w 37. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Samuel Bastien, a w 61. minucie Fabrizio Cacciatore od razu został ukarany czerwonym kartonikiem za niesportowy gest.

Szczęsny nie miał w tym meczu wielu okazji do interwencji. Dobrze w drużynie z Werony zaprezentował się Jaroszyński, który zagrał po raz czwarty w tym sezonie Serie A, a trzeci w podstawowym składzie. Mariusz Stępiński pełnił rolę rezerwowego w Chievo.

>>>Chievo - Juventus 0:2. Zobacz gole

Juventus z 56 punktami objął prowadzenie w tabeli, ale mające dwa "oczka" mniej SSC Napoli w niedzielę podejmie Bolognę.

We wcześniejszym sobotnim meczu włoskiej ekstraklasy Sassuolo przegrało u siebie z Atalantą 0:3.