W 76. minucie Krychowiak popisał się mocnym strzałem z ok. 20 metrów, przy którym bramkarz gości nie miał żadnych szans. Piłka wpadła w tzw. okienko. Dzięki temu efektownemu trafieniu podwyższył na 3:0. Chwilę później Aleksiej Miranczuk ustalił wynik na 4:0.

Doświadczony defensywny pomocnik rozegrał cały mecz, a inny reprezentant Polski z Lokomotiwu - Maciej Rybus - grał do 82. minuty.

Trwa ładowanie wpisu

Natomiast w zespole gości wystąpił przez całe spotkanie Rafał Augustyniak, zaś Michała Kucharczyka nie było w kadrze meczowej.

Krychowiak trafił do siatki również w poprzedniej kolejce. Wówczas zdobył bramkę w wygranym na wyjeździe 2:1 meczu z zespołem Krylia Sowietow Samara.

Aktualny wicemistrz Rosji po pięciu kolejkach ma 10 punktów i jest drugi, ale kilka drużyn nie grało jeszcze w tej kolejce. Ural zgromadził dotychczas siedem punktów.