Obaj biało-czerwoni rozegrali pełne spotkania. Frankowski, który stracił miejsce w drużynie narodowej, wpisał się na listę strzelców w czwartej doliczonej minucie drugiej połowy, dzięki czemu Chicago Fire zremisowało na wyjeździe z Columbus Crew. Był to jego drugi ligowy gol w tym sezonie.

Swojego trzynastego strzelił z kolei Przybyłko, który miał także asystę przy innej bramce w wygranym 3:1 meczu przed własną publicznością z Atlanta United. Polak bramkę zdobył w 86. minucie, dając gospodarzom prowadzenie 2:1, a kilkadziesiąt sekund później po jego podaniu wynik ustalił Brazylijczyk Sergio Santos.

Piłkarze z Filadelfii, którzy prowadzą w tabeli Konferencji Wschodniej, zapewnili sobie tym zwycięstwem miejsce w fazie play off. Chicago Fire ma o 17 punktów mniej od lidera i zajmuje 10. (trzecią od końca) pozycję.