Zieliński wpisał się na listę strzelców w 25. i 62. minucie, były to gole na 1:0 i 2:1. Dla Cagliari trafił Brazylijczyk Joao Pedro (60.), natomiast pozostałe bramki dla Napoli zdobyli Meksykanin Hirving Lozano (74.) oraz z rzutu karnego Lorenzo Insigne (86.).

Trwa ładowanie wpisu

Przed pozostałymi rozstrzygnięciami Napoli, które rozegrało dotychczas 14 spotkań, zajmuje trzecie miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 28 punktów. Prowadzi Inter Mediolan - 36 pkt w 15 meczach. W niedzielę rozbił u siebie Cagliari 6:2 - hat-trickiem popisał się Argentyńczyk Lautaro Martinez, a cały mecz w barwach gości rozegrał Arkadiusz Reca.

Wieczorem na pierwsze miejsce może wrócić AC Milan, który po 14 spotkaniach ma 34 punkty. O godz. 18 rozpocznie się wyjazdowy mecz "Rossonerich" z Benevento.

W innych starciach z udziałem Polaków czyste konto zachował u siebie bramkarz Fiorentiny Bartłomiej Drągowski (0:0 z Bologną), Karol Linetty cieszył się ze zwycięstwa na wyjeździe nad Parmą 3:0 (grał do 86. minuty), a drużyna Pawła Dawidowicza (cały mecz) Verona pokonała na wyjeździe Spezię 1:0.