• ~silentwind
  (2012-04-15 00:04)
  tam się do k... n... nic nie dzieje!!! gdzie te wykończenia wnętrza SŚ?
 • ~Anatol
  (2012-04-12 20:24)
  Remont został sfinansowany przez wszystkich mieszkańców województwa śląskiego płacących podatki a teraz na stadionie RAŚ wywiesi swoje flagi i ogłosi zwycięstwo i jego aneksje ... kaczor chyba miał rację !
 • ~zelek_akuku
  (2012-04-12 20:24)
  tylko kto utrzyma w Polsce tyle obiektow to grzanie spalanie energii obsluga sprzatanie
 • ~Gůrny Ślůnsk
  (2012-04-13 17:03)
  #Anatol
  nie RAS ino SLAZACY odbieramy to co nam odebrano wolnosc do samostanowienia o wlasych pieniadzach laconyc podatkach ktore maja w 75% zostac w regonie i ecydowaniu o wlasnej kluturze i ksztalcie tego REGIONU !
  Momy swojo wizja j pomysl na lepszy rozwoj naszego regionu Gůrny Ślůnsk !
 • ~kaktus
  (2012-04-14 16:27)
  Radze roznym takim... nie zapominac, ze Stadion Chorzowski ciagle jest jedynym w Polsce Stadionem Narodowym...! Nie istnieje zaden akt prawny, ktory by go tego miana pozbawil...! Stadion postawiony w Warszawie w miejscu bylego Stadionu Dziesiolecia nie jest zadnym stadionem narodowym...! To tak jakby ktos bon dolarowy porownywal do prawdziwego dolara..! Prawdziwymi Polakami zaslugujacymi na posiadanie Stadionu Narodowego sa Slazacy i tego dowiodla kilkudziesiecioletnia historia tego obiektu i jego nazwy..! Warszawiacy beda mieli nedzny erzatz i nikt rozsadny nie nazwie go narodowym - chocby z powodu niezliczonych przekretow jakie mialy miejsce przy jego lokalizacji, projektowaniu i budowie..! Obiekt ten moze zostac co najwyzej jednym z najwiekszych pomnikow polskiej niegospodarnosci...!
 • ~ava silesia
  (2012-04-18 11:37)
  PZPN. Krotko i na temat.
  Czyste zlodziejstwo.Przekrety maja we krwii ...
 • ~Poznaję.
  (2012-04-23 22:15)
  Poznajesz to miejsce?

  Poznaję. Przez 15 lat go przebudowywali co kosztowało wiele pieniędzy gminnych , a na końcu wykopali dziurę w ziemi i zaczęli od nowa, bo tak się buduje w Polsce -tylko po co ? Przez lata odbywały się tutaj tylko dwie imprezy rocznie , a teraz będzie jeszcze gorzej, bo wiele stadionów już wybudowano w tym kraju i jest nadmiar stadionowy, a imprez potencjalnych brak.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.