• ~servus !!!super potryjoci
    (2018-02-12 19:58)
    pisiacy nie budujcie popularności na nienawisci i kościach i grobach
  • ~Kol
    (2018-02-01 16:28)
    Materdyjo, Jesus, M a r y j a i Jozef, to ci polscy katolicy tak szanuja sanktuarium polskie?
  • ~polon
    (2018-01-16 20:11)
    Nie zatakowali szwabska gadiznówko tylko odpowiedzieli na prowokacje tych parszywców -ubywateli RP - narodowcom wolno protestowac ale jak się zachce Ubywatelom zaprotestowac wobec nardowców i kiboli a nie beda mogli albo ktoś ich poszarpie- juz jest brak demokracji - tak sie zachowywała jedna organizacja w historii nazwywała się Sicherheitsdienst czyli SD "brunatne koszule" - więc nie poiszcie bredni ze zostali zaatakowanii"!!!!
  • ~Marchołt
    (2018-01-16 09:48)
    To, że polski Kościół Katolicki symaptyzuje z kazdym środowskiem nacjonalistycznym, nawet ze zwykłą łobuzerką, zupełnie mnie nie dziwi. Dziwi mnie i przeraża wydźwięk komentarzy pod tym artykułem. Chciałbym wierzyć, że to w większości kibolskie trole.
  • ~curious
    (2018-01-16 08:54)
    Obywatele RP to jedna z nazw ateistycznego polskiego lewactwa. Po co znalezli sie na Jasnej Gorze ?
  • ~Wolny
    (2018-01-16 07:11)
    Typowy polacki katolik😈😈😈
  • ~Katocenter
    (2018-01-15 14:02)
    Bijąca ręka Kościoła ? Jeżeli biskupi nie odetną się od tych tytanuff yntelektó, to dowiodą wsparcia dla ORMO 2.0.
  • ~warszawiak
    (2018-01-15 12:40)
    Jedni pisomatolki zastapia drugich pisomatolkow. W PiS nie ma ludzi na poziomie i wartosciowych. Tam tylko banda miernych karierowiczów dla których jest teraz czas, za przyzwoleniem prezesa. Mimo wszystko trzymam kciuki z p. Maciarewicza. Tyle humoru to on tylko nam moze dostarczyc, patrz Smolensk, Minstrale, drony, WOTy i Caracale, itd. Jego nikt nie przebije! Jedni towarzysze zastapia innych towarzyszy, a i tak rzadzi wiadomo kto
  • ~antyfaszysta
    (2018-01-15 12:23)
    Polscy kibole to jest ojcarydzykowe SA.
  • ~Czekam
    (2018-01-15 10:21)
    Na jakiej podstawie egzystuje mit jasnogorski ?.
  • ~Merak
    (2018-01-15 07:17)
    A jak to pielgrzymka stadionowych i ulicznych bandytów?!!!
  • ~OjDyrRydz Toruniensis
    (2018-01-15 05:53)
    Zaprawde powiadam wam to prawdziwi polscy katolicy sa ci co podnosza reke na wszelkich protestowaczy.
  • ~powstaniec 1863
    (2018-01-15 02:48)
    Krótko do UB-wateli : ******* jesteście, z goowna powstaliście i w ateistyczne bolszewickie goowna sie obrócicie!!! To taka parafraza tekstu przy posypywaniu głów popiołem w Środę Popielcową w wersji dla UBywateli. Myślę, że chyba ich zadowoli, moi drodzy Rodacy spoza tego gremium??...
  • ~B. Zebub
    (2018-01-15 01:31)
    Kibole będziecie się smażyć w smole!
  • ~jasna_gora_jak_zapita_speluna
    (2018-01-15 00:19)
    Na Jasnej Gorze jak w zapitej spelunie ! Po glowie dostaniesz od stalych bywalcow. Nie dziw, ze porzadni ludzie do kosciola nie chodza.
  • ~obywatel R.P.
    (2018-01-14 22:14)
    Jak UBywatelePRL złożyli skargę to znaczy że impreza była dobra a oni zrobili kolejną medialną prowokację.
  • ~UBywatelom należy się wperdol
    (2018-01-14 21:22)
    w każdym miejscu uświęconym krwią walczących za Ojczyznę Polaków, które bezczeszczą swoją obecnością! - Jedno jest pocieszające - że UBywateli systematycznie UBywa!!!
  • ~lolek
    (2018-01-14 21:14)
    O ILE PAMIĘTAM Z HISTORII TO U SĄSIADÓW TEŻ ZACZYNALI OD BOGA NA KLAMRZE OD PASKA. PRZEWIDUJĘ TEN SAM KONIEC. SZKODA TYLKO ,ŻE MOJEGO NARODU. ALE CÓŻ MOŻE PORA ZOSTAĆ LANDEM, MOŻE BĘDZIE LEPIEJ. (REPUBLIKĄ KRAJU RAD TO NIE WYSZŁO A SAMI NIE UMIEMY DOCENIĆ WOLNOŚCI I DO RZĄDZENIE WYSYŁAMY NAJWIĘKSZYCH GŁĄBÓW)
  • ~Czyli prawdą jest
    (2018-01-14 21:10)
    że Polskę przed przywiezionym do niej na ruskich czołgach zbrod niczym i awanturniczym i wrogim Polsce azjatyckim mo tło chem uratują kibice! - Niech żyje piłka nożna i jej entuzjaści!
  • ~Wasz koszmar
    (2018-01-14 21:10)
    A kler będzie się dziwił dlaczego 1 milion Polaków przestał chodzić do kościoła w czasie 2 lat rządzenia przez PIS. Za kolejne 2 lata w kościołach będzie można zobaczyć same łyse pały z racami w rękach i Polaków 70+. I w tym nadzieja dla Polski.

Może zainteresować Cię też: