• ~Athel von Loren
    (2018-03-27 21:17)
    Rzetelne dziennikarstwo der Dziennika nie POdaje nazwisk i narodowości sędziów.
  • ~t.
    (2018-03-27 16:18)
    A kto temu Lewandowskiemu bedzie podawal pilki na pole karne ? Fabianski ?????
  • ~Lolailolek
    (2018-03-27 17:17)
    Ta cala reprezentacja jest tak samo dobra jak reprezentacja bialo-czerwona pani Szydlo.......I wyniki tez podobne.....
  • ~Misio..,,,.,,.,,,,
    (2018-03-27 23:00)
    Moim zadaniem. Polska wygrała, bo zdobyła jedną bramkę więcej i do tego pokazała ,że musi się wiele nauczyć
  • ~Reks
    (2018-03-28 08:04)
    Ta kadra z grupy nie wyjdzie . Im sie w glowach wywrucilo . Polski glupek Lewandowski pcha sie na sile do Reala . Odchodzil z Dortmund za darmo mial Droge otwarto do Reala . Chcial do monachium bo li
  • ~Daniel
    (2018-03-28 00:06)
    Druga połowa i od pierwszych minut przewaga wyraźna Korei Pd. A końcówka meczu wyglądała jakby w defensywie reprezentacji Polski grała zbieranina patałachów wykonująca tylko kiksy poza Zielińskim w 91 minucie .Milik - czy to jest naprawdę zawodowy piłkarz ? 76 minuta meczu i Milik brak oceny odległości przedmiotów i prędkości z jaką poruszają się (chodzi i bramkę i piłkę ) Półobrót nie w tą stronę i uderzenie z przygaszonym wzrokiem . Podziękowanie należy się generalnemu wykonawcy i firmom budowlanym , podwykonawczym dokonującym modernizacji stadionu.
  • ~Kazek z kieleckiego ..,,,
    (2018-03-27 23:54)
    Ja chciałem podziękować panu prezesowi i ojcu dyrektorowi za to kolejne zwycięstwo. Tak trzymać, alleluja i do przodu.
  • ~Eu
    (2018-03-27 22:42)
    Polska odniosla wielki sukces z Korea
  • ~Krzychu
    (2018-03-27 16:18)
    Ach , to ksiaze bedzie gral? Nie chca drugiej porazki? Ale orzeciez Boniek powiedzial, ze taka porazki, to nawet dobrze!
  • ~wyborca/citizen/ Sto Lat
    (2018-03-27 23:05)
    Thanks.Ogolnie mecz dobry. Zeby wygrywac z Koreanczykami i wogole Azjatami musimy duzo sie uczyc.Wiedza o tym tylko ci, ktorzy z nimi pracowali albo uczyli sie.To twardziele, bardzo sprytni, zaradni i pracowici ludzie. Ale naszym chlopakom Chwala i Dziewczyny nie zalujcie buziakow naszym Championom.Wiecej ryzu,owocow moza i dobrej Sake na swieta zyczy calej Zalodze -wyborca/citizen.