• ~md
    (2018-06-25 10:46)
    Rzadko podzielam zdanie ruskich, ale w tym przypadku mają 100% racji.
  • ~Geniusz Karpat
    (2018-06-25 11:04)
    Dzięki Nawałce i jego klaunom cały świat się dziś z nas śmieje.
  • ~legia wawa
    (2018-06-25 10:51)
    oczywiscie sprawa ma wymiar polityczny , szczegolne w Rosji -pojechalismy tam nie tylko jako pilkarze ale rowniez jako promotorzy z panstwowym godlem na koszulce. Naprawde wstyd - poprostu padli w kazaniu 3:0, no jak nasi notable zapowiadali ze do rosji "moze" i z "laski" pojada na final, no to chyba teraz moga se ten termin z zeszycika juz skreslic. Putin zaciera rece -patrzta przed calym swiatem - oni ciagle sie chwala a nic nie umia. Smutne.
  • ~ZERO PIENIĘDZY NA PIŁKĘ NOŻNĄ I DLA BOŃKA
    (2018-06-25 11:13)
    jestem za rozwiązaniem PZPN , i żadnych reklam na temat piłki nożnej, jestem za scisłym rozliczaniem ile i za co dostają pieniądze piłkarze i ich "opiekunowie"
  • ~Liv
    (2018-06-25 11:03)
    Wylizane głowy, śpiące umysly. Zero kondycji. Kto to jest ten Szczęsny, smark jeden, lizus od Tatusia. To nie jest druzyna Narodowa, to jest wstyd Narodu. Wymienic wyrzucić i wymienić na młodych zdolnych z polskich klubów.
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki
    (2018-06-25 10:45)
    Na próżno napominałem nasze władze żeby nie wysyłać naszych Orłów do Rosji. Ziemia to nam nieprzychylna. Ale cóż nie udało mi się. Kto jest głównym odpowiedzialnym? Mimo to proszę o życzliwe powitanie naszych sokołów na lotnisku.Mam nadzieję że Boniek i Nawałka przekażą zarobki z reklam na karitas.
  • ~krysia
    (2018-06-25 10:29)
    podobno i Boniek i Nawałka i Lewy sympatyzują z PO i specjalnie zrobili dywersję
  • ~alfred
    (2018-06-25 10:49)
    Szkoda że nie przegraliśmy 27do 1,było by piękne powitanie a tak to co.
  • ~kibic
    (2018-06-25 10:38)
    Nie kupili kulek mocy byAnn!!!
  • ~Dobrze, że tak szybko wracają
    (2018-06-25 10:43)
    Bo my tu w kraju już się za nimi stęskniliśmy!!